Поділитись:

Залізничник у четвертому поколінні йде у владу, щоб змінювати Луцьк (інтерв'ю, фото)

Неділя, 18 жовтня 2020, 20:00

Володимир Караїм – студент, курсант військової кафедри, працівник «Укрзалізниці». 

Він навчається на четвертому курсі паралельно у двох закладах вищої освіти: Луцькому національному технічному університеті за спеціальністю «Автомобільний транспорт» та Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за спеціальністю «Транспортні технології». 

Разом із цим Володимир – залізничник у четвертому поколінні, який  віддає більшість свого часу цій професії, починаючи з 18 років. Проте у 2020 році він ще вирішив долучитися до команди Андрія Покровського – Громадянського Руху "СВІДОМІ"  – для спільного походу у владу. 

Володимир прагне, аби в Луцьку була розвинена транспортна система та підтримує впровадження дуальної освіти. Він переконаний, що навчальний процес повинен закріплюватися навичками практичної роботи за спеціальністю та вірить, що це дозволить молоді не шукати кращого життя, їдучи за кордон. 

Більше читайте в інтерв'ю для ІА "Конкурент".

– Чому ти вирішив приєднатися до «СВІДОМИХ»?

– Я вважаю, що найкраще вирішити проблеми міста та сприяти забезпеченню розвитку громади на місцевому рівні може лише місцева команда. 
«СВІДОМІ» відомі серед молоді за результатами реалізації та проведення низки молодіжних заходів. Тому я неодноразово мав можливість спостерігати за їх діяльністю.

Сьогодні я в команді однодумців, справжніх патріотів рідного Луцька, серед яких фахові люди різних професійних галузей та різного віку, що на мій погляд є найвдалішим підходом для результативної роботи.

– Як на твоє рішення йти у владу відреагували рідні, друзі та знайомі?

– Усі мої рідні, друзі та знайомі були подивовані таким рішенням, оскільки до цього часу віддавав перевагу навчанню та роботі. Проте всі вони підтримали мене. Також мої друзі позитивно схвалили мої наміри іти у владу разом зі «СВІДОМИМИ», оскільки, саме ця команда дає шанс та активно підтримує розвиток нинішніх молодих людей.

Моя позиція, що у міськраді обов’язково повинні бути представники молоді, оскільки відстоювати ініціативи, ідеї та потреби саме цієї категорії громадян найефективніше зможе сама молодь. 

– Які твої головні життєві цінності? 

– Головні мої цінності – це повага до старших. Турбота та різнобічна посильна допомога тим, хто її потребує. Любов до своєї родини, до рідного міста, до батьківщини. Шана кожній особистості. Загалом, я вважаю, що найбільша у світі цінність – це здоров’я людини, її життя та мир.  

– Розкажи про свою професійну та громадську діяльність. Як вона допоможе  у розвитку Луцька?

– Я працюю на посаді комерційного агента станції Луцьк. Моя робота пов’язана із забезпеченням вантажовідправників рухомим складом, оформленням перевізних документів, контролем за вантажними операціями, веденням оперативно-статистичної звітності.

У моєму житті транспортна галузь займає вагоме місце, оскільки я є залізничником у четвертому поколінні. Актуальність транспортних проблеми для мене завжди на часі. Паралельно я вивчаю автомобільний транспорт, тому вдосконалення транспортної інфраструктури Луцька та прилеглих сіл – пріоритет для мене.

Водночас мені, як і будь-якій молодій людині, знайомі проблеми перспективного працевлаштування. Студенти та випускники закладів вищої освіти повинні бути працевлаштовані з можливістю професійного росту та розвитку, а не шукати тимчасового заробітку, переходячи з одного робочого місця на інше. Або ще гірше – змушені залишати рідну домівку та їхати на заробітки за кордон. Серед таких людей є чимало моїх друзів та знайомих. Тому я хочу докласти усіх зусиль, аби цю ситуацію змінити. Хоча б у нашому рідному Луцьку.

Щодо громадської діяльності, то це мій перший досвід. Оскільки навчання у двох вишах та робота потребували багато часу. Проте нині я  готовий до ініціатив, готовий докласти усіх зусиль для вирішення проблем міста.    

 – Яким бачиш Луцьк через п'ять років?

– Я підтримую пріоритети команди «СВІДОМИХ» і мрію бачити Луцьк містом щасливих людей. Спілкуючись із жителями, неодноразово  чув про проблеми громади. 

Комунікації багатоквартирних житлових будинків потребують оновлення, дороги зношені, у багатьох дворах відсутні дитячі майданчики. Це потрібно виправити.

Транспортна інфраструктура міста та території ОТГ повинна відповідати європейським стандартам. Молодь має бути працевлаштована у рідному місті, на нових робочих місцях, створених завдяки залученню інвесторів.

У результаті широкого впровадження дуальної освіти, після закінчення університету, у випускників буде уже досвід роботи, який при працевлаштуванні вимагають багато роботодавців. Молоді лучани, які отримали освіту за кордоном, повернуться ділитися знаннями й уміннями та працювати на перспективних робочих місцях вдома. На території Луцької ОТГ будуть вирішені екологічні проблеми. Для команди  «СВІДОМИХ» здійснити усе це реально.

Раніше ІА "Конкурент" записало короткі інтерв'ю з відомим маркетологом Миколою Жичукомлуцьким підприємцем з "Центрального" ринку Петром Козіноюдиректором школи Андрієм Кицеюсімейним лікарем Віталієм Дмитрукомсоціальною працівницею Ольгою ГорбачЗаслуженим працівником культури України Дмитром Головенкомвчителем історії з 21-ї гімназії Андрієм Мельникомпідприємицею з Варшавського ринку Людмилою Патіюк , головою ОСББ Оленою Завадськоюадвокаткою Юлією Спас , директором підприємства Романом Матвіюком та фінансистом Веніаміном Лихачем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів