Поділитись:

Хто офіційно йде в депутати Боратинської ОТГ від "СВІДОМИХ" (фото)

Понеділок, 28 вересня 2020, 20:05

Боратинська сільська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів від Громадянського Руху "СВІДОМІ" на посаду депутатів до Боратинської сільської ради. Депутати обиратимуться на трьох територіальних виборчих округах.  Боратинська СТВК зареєструвала 184 кандидати від восьми політичних сил.

ІА "Конкурент" пропонує ознайомитися зі списком "СВІДОМИХ" на виборах до Боратинської ОТГ.

1. Лемчук Сергій

38 років, керівник Боратинської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пріоритети: популяризація медичних оглядів, профілактики захворювань, розширення мережі амбулаторій та ФАПів.

2. Шапотюк Юрій

36 років, директор приватного охоронного агентства. 

Пріоритети: розробка надійної системи безпеки на території громади, лобіювання відкриття дитячого садку у Рованцях, створення рекреаційних зон для дітей.

3. Смалько Володимир

25 років, географ.

Пріоритети: розробка ландшафтного дизайну для парків громади,  комунікація між представниками влади різних рівнів та громадою.

4. Урбан Оксана

43 роки, доцент ЛНТУ.

Пріоритети: забезпечення зручного транспортного сполучення між Луцьком та усіма населеними пунктами громади, створення належних умов для навчання учнів та самореалізації вчителів.

5. Бондар Наталія

54 роки, провідний бухгалтер “Луцький райавтодор”.

Пріоритети: розбудова якісної дорожньої інфраструктури на території громади, з’єднання усіх населених пунктів громадським транспортом з центром громади

6. Гупало Тарас

25 років, помічник адвоката.

Пріоритети: створення центрів надання безоплатної правової допомоги для жителів громади, підтримка місцевого бізнесу та залучення інвестицій

7. Петрович Ігор

23 роки, менеджер з адміністративної діяльності кінокомплексу.

Пріоритети: сприяння розвитку культурного життя громади, створення комфортної інфраструктури для мешканців громади.

8. Смик Роман

21 рік, менеджер з адміністративної діяльності кінотеатру.

Пріоритети: залучення грантів на розвиток культурного життя громади, популяризація здорового способу життя на спорту серед жителів громади.

9. Поліщук Ольга

33 роки, дизайнер інтер’єрів.

Пріоритети: благоустрій території громади, озеленення території та збільшення кількості парків, скверів та інших місць відпочинку європейського зразку на території громади.

10. Рокун Ірина

31 рік, керівник гуртка з іноземної мови.

Пріоритети: написання міжнародних заявок та грантових проектів, залучення іноземних коштів для розбудови громади, створення спортивної інфраструктури на території громади.

11. Глотов Юрій

40 років, регіональний менеджер приватної компанії.

Пріоритети: розвиток малого та середнього бізнесу на території громади, розбудова зручної інфраструктури для її мешканців.

12. Парфелюк Петро

55 років, землеупорядник.

Пріоритети: забезпечення пропорційного розподілу інфраструктурної субвенції, оновлення містобудівної документації та інвентаризація земельних ділянок.

13. Устимчук Ігор

41 рік, директор компанії забудовника.

Пріоритети: оновлення об’єктів соціальної інфраструктури в населених пунктах громади, підтримка мешканців та бізнесу в спорудженні джерел відновлювальної енергії

14. Макарусь Ірина

34 роки, менеджер.

Пріоритети: захист соціально вразливих верств населення, розробка соціальних програм для жителів громади.

15. П'ясецька Ірина

21 рік, студентка.

Пріоритети: залучення молоді до роботи органів управління громадою, організація роботи громадських приймалень.

16. Філь Роман

35 років, спортивний директор.

Пріоритети: забезпечення спортивної інфраструктури на території громади, популяризація здорового способу життя та спорту, залучення молоді до роботи спортивних секцій, гуртків. 

***

Нагадаємо, 15 вересня "СВІДОМІ" представили кандидатів у депутати до Луцької міської ради. У списку – 42 особи. Разом із цим за посаду Луцького міського голови від "СВІДОМИХ" боротиметься  Алла Надточійчию кандидатуру затвердили під час конференції Руху. Також представили кандидатів у депутати до Боратинської сільської ради. У списку  – 16 осіб.

Зауважимо, Громадянський Рух "СВІДОМІ" провів відкритий набір кандидатів у депутати Луцькради, сформувавши прозорий списокТуди увійшли підприємці, лікарі, освітяни та інші фахові люди з різних галузей.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 вересня 2021
14:02
02 вересня 2021
24 серпня 2021
22 серпня 2021
09 серпня 2021
05 травня 2021
15 квітня 2021
02 квітня 2021
24 березня 2021
13:40
24 лютого 2021
12 лютого 2021
14:07
07 лютого 2021
18 січня 2021
02 грудня 2020
27 листопада 2020