Поділитись:

Вибори в Луцьку: скільки голосів отримав кожен кандидат в депутати

Понеділок, 02 листопада 2020, 19:30

25 жовтня відбулися місцеві вибори за новим Виборчим кодексом. Як відомо, до Луцької міської ради "зайшло" шість партійА за крісло мера у другому турі позмагаються представник партії "За майбутнє" Ігор Поліщук (32,47%) та самовисуванець Богдан Шиба (13,14%).

Результати голосування за партії до Луцької міської ради такі:

  • «За майбутнє» – 14 966 (27,8%)
  • «Європейська Солідарність» – 10 284 (17,61%)
  • «Свідомі» – 5 405 (9,78%)
  • «Слуга Народу» – 5112 (9,25%)
  • «Свобода» – 5060 (9,15%)
  • «Батьківщина» – 3887 (7,3%)
  • «Сила і честь» – 2161 (3,91%)
  • «Опозиційна платформа – За життя» – 1858 (3,36%)
  • «Голос» – 1479 (2,67%)
  • «Народний Рух» – 2529 4,57% (2,50%)
  • «Аграрна партія України» – 1051 (1,90%)
  • «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ» – 844 (1,53%)
  • «Наш Край» – 279 (0,50%)
  • «Перемога Пальчевського» – 337 (0,60%).

Ці місцеві вибори відбувалися за пропорційною виборчою системою з відкритими списками. Відповідно, бюлетень мав трохи інший вигляд, аніж раніше: у ньому можна було вибрати не лише партію, а й депутата.

Окрім загального виборчого списку партії кандидати були прежставлені й в територіальних списках відповідно до виборчих округів. Черговість кандидатів мала значення. Проте була можливість переміститися на перше місце в територіальному списку, набравши 25% від виборчої квоти.

Виборча квота – це кількість голосів, необхідна для отримання одного депутатського мандату відповідною радою. У Луцьку виборча квота становила 1242 голоси. Відповідно четверть від виборчої квоти – це 311 голосів. Фактично одиниці змогли подолати цей бар'єр. Проте вони є. 

ІА "Конкурент" проаналізувало і підсумувало, за яких кандидатів і з яких політсил голосували виборці в округах у Луцьку. 

Виборчий округ №1: 

  • 070496 с.Боголюби
  • 070497 с.Богушівка
  • 070498 с.Тарасове
  • 070511 с.Забороль
  • 070512 с.Великий Омеляник
  • 070513 с.Антонівка, с.Всеволодівка, с.Олександрівка
  • 070525 с.Одеради, с.Городок
  • 070526 с.Сьомаки
  • 070542 с.Шепель, с.Заболотці, с.Охотин
  • 071023 м.Луцьк – вул.Агрономічна, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Комка, вул.Корольова, вул.Ландау, вул.Олега Ольжича, вул.Олени Теліги, вул.Ольги Бесараб, вул.Полонківська, вул.Рильського, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Туполєва, вул.Цукрова
  • 071024 м.Луцьк – вул.Валерії Новодворської, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Далека, вул.Крушельницької, вул.Мамсурова: 7–62А; вул.Межова, вул.Миколи Куделі, вул.Нова, вул.Покальчуків, вул.Польова, вул.Ранкова, вул.Рахманінова, вул.станція Гнідава, вул.Стрельникова, вул.Трудова
  • 071025 м.Луцьк – вул.Боженка, вул.Гостинна, вул.Ковпака, вул.Мамсурова: 1–6; вул.Окружна, вул.Прасолів, вул.Станіславського: 74–78А; вул.Стара дорога, вул.Фільваркова, вул.Шота Руставелі: 1–9, 10А–49
  • 071026 м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 4А, 6 к.А–7, 13А; вул.Грабовського: 7–7А, 9–11; вул.Шота Руставелі: 10;
  • 071027 м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 1, 2 к.А–4, 5, 9; вул.Бенделіані: 1, 3 к.ГУРТ
  • 071028 м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 1А, 11; вул.Бенделіані: 1А, 3А–7; вул.Ростислава Волошина, вул.Станіславського: 1–1Б, 3А, 13–48Г, 52
  • 071033 м.Луцьк – вул.Баранова: 43, 45, 47, 49, 51–126А; вул.Вересая, вул.Вериківського, вул.Вишенського, вул.Вільямса, вул.Гончарівка, вул.Городецька: 1–24, 27, 28–66; вул.Дмитра Донцова, вул.Левітана, вул.Лермонтова, вул.Лисенка: 43–57; вул.Львівська: 86–150К; вул.Маковського, вул.Малоомелянівська: 83, 85–110; вул.Мечникова: 16–25; вул.Мурашка, вул.Олени Кульчицької: 1–14, 16; вул.Павлова, вул.Смирнова: 1А, 3–3А, 4А–4Б, 5А, 6–6А, 8А; вул.Станіславського: 2–2Г, 4–10, 12; вул.Степова: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93–152; вул.Трутовського, вул.Ярослава Стецька, пров.Грінченка, пров.Дмитра Донцова, пров.1-й Малоомелянівський, пров.1-й Степовий, пров.1-й Трутовського, пров.2-й Малоомелянівський, пров.2-й Степовий, пров.2-й Трутовського, пров.3-й Степовий, пров.3-й Трутовського;
  • 071034 м.Луцьк – вул.Акацієва, вул.Баранова: 10, 12, 14–42, 44, 46, 48, 50; вул.Боткіна, вул.Вербова, вул.Галини Коханської, вул.Гірна: 2А–2В, 4, 6, 8, 10–12А, 14–16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30–57; вул.Городецька: 25–25Г, 27Б; вул.Грабова, вул.Івана Богуна, вул.Каштанова, вул.Квітова, вул.Лисенка: 19, 21, 23, 25, 27–42А; вул.Львівська: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–70, 72, 74–84; вул.Люблінська, вул.Малинова, вул.Малоомелянівська: 57–59, 65, 67, 69, 71–82, 84; вул.Мечникова: 1–15; вул.Наталії Ужвій, вул.Олени Кульчицької: 15, 17–21; вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Петра Болбочана, вул.Пирогова: 17–48; вул.Потебні: 1–30, 32; вул.Сєченова, вул.Смирнова: 1, 2, 4, 5, 5Б–5В, 7–8, 9–31А; вул.Степова: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 92; вул.Тарасова: 1–18, 20, 22; вул.Тополева, вул.Філатова, вул.Шпитальна, пров.Галини Коханської, пров.3-й Малоомелянівський, пров.4-й Малоомелянівський, пров.4-й Степовий, пров.5-й Малоомелянівський
  • 071035 м.Луцьк – вул.Айвазовського, вул.Балтійська, вул.Баранова: 1–9, 11, 13; вул.Березова, вул.Берестечківська, вул.Вільхова, вул.Вітковського, вул.Волинська, вул.Володимирська: 1 к.ГУРТ–73, 75–89; вул.Горіхова, вул.Дубова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Курська, вул.Липова, вул.Лисенка: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Ліщинова, вул.Малоомелянівська: 1–56, 60–64, 66–66А, 68, 70; вул.Мінська, вул.Нахімова: 1–8, 10; вул.Педагогічна, вул.Пирогова: 1–16; вул.Рєпіна, вул.Садова, вул.Соснова: 12–18; вул.Старосільська, вул.Степана Кривенького: 1–8, 12, 14; вул.Степова: 1–20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40–40А, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54–54А; вул.Тарасова: 19, 21, 23–86; вул.Тургенєва, вул.Холодноярська, вул.Челюскіна, вул.Шишкіна, вул.Яблунева, вул.Ясенова: 13, 15–17А; пров.Садовий, пров.6-й Малоомелянівський, пров.7-й Малоомелянівський, пров.8-й Малоомелянівський
  • 071036 м.Луцьк – вул.Володимирська: 74, 95–116.

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Костенко Андрій Олександрович – 269
  2. Ковальчук Сергій Іванович – 192
  3. Новак Дмитро Володимирович – 107
  4. Мархевка Інна Іванівна – 47
  5. Король Юлія Миколаївна – 76

ВОЛИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Доманська Алла Григорівна – 480
  2. Мартинюк Олександр Ксенофонтович – 237
  3. Каньовська Лілія Степанівна – 238
  4. Микулик Василь Миколайович – 78
  5. Гесь Василь Дмитрович – 44
  6. Бондаренко Юрій Олегович – 138

Волинська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Куц Максим Юрійович – 48
  2. Кучер Олег Флавіанович – 38
  3. Кривченков Олександр Миколайович – 32
  4. Скоклюк Олена Віталіївна – 12
  5. Чиж Любов Ульянівна – 10

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

  1. Сидун Олена Степанівна – 42
  2. Одішарія Лілія Іванівна – 3
  3. Комар Андрій Юрійович – 24
  4. Костюхін Юрій Віталійович – 9
  5. Новосад Леся Степанівна – 65
  6. Ковальчук Анатолій Михайлович – 121
  7. Шибенюк Лілія Станіславівна – 4

ЛУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  1. Климук Дмитро Миколайович – 122
  2. Бощук Іван Михайлович – 30
  3. Качурець Тетяна Олегівна – 39
  4. Грушка Володимир Миколайович – 28
  5. Калюжна Софія Миколаївна – 51

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»

  1. Варшава Віктор Миколайович – 82
  2. Демчук Оксана Степанівна – 31
  3. Пількевич Сергій В'ячеславович – 18
  4. Вознюк Ніна Олександрівна – 29
  5. Сущик Ірина Василівна – 15

Волинська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання «СВОБОДА»

  1. Романюк Микола Петрович – 393
  2. Лимар Любов Аркадіївна – 61
  3. Ільїн Богдан Олександрович – 66
  4. Зиза Сергій Анатолійович – 80
  5. Копачинська Анастасія Олександрівна – 42
  6. Вега Юрій Васильович – 66
  7. Семенюк Тетяна Степанівна – 86
  8. Баранчук Ігор Ігорович –39

Волинська обласна організація політичної партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «СВІДОМІ»

  1. Падалко Галина Анатоліївна – 231
  2. Маруняк Андрій Ярославович – 81
  3. Бондар Олександр Володимирович – 105
  4. Мандзироха Оксана Олександрівна – 61
  5. Головенко Дмитро Адамович – 67

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

  1. Гордійчук Дмитро Васильович – 121
  2. Нікішин Олександр Миколайович – 86
  3. Грачов Дмитро Васильович – 40
  4. Форманюк Світлана Дмитрівна – 29
  5. Демчук Олена Ростиславівна – 58
  6. Пилипчук Віталій Петрович – 66

Волинська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

  1. Шумейко Руслан Леонідович – 6
  2. Смарж Анна Віталіївна – 2
  3. Мацюк Олександр Федорович – 6
  4. Штуль Степан Васильович – 1
  5. Іванюк Ірина Володимирівна – 4
  6. Гоцалюк Оксана Іванівна – 7

Волинська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

  1. Балабух Сергій Євстафійович – 10
  2. Сітовський Юрій Якович – 5
  3. Васильєв Оксана Вікторівна – 7
  4. Могучая Анастасія Олегівна – 4
  5. Власюк Сергій Григорович – 7

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Ткачук Євгеній Євгенович – 813
  2. Смаль Борис Анатолійович – 243
  3. Міщук Валерій Борисович – 320
  4. Ціхоцька-Підгайна Тетяна Вікторівна – 103
  5. Дяченко Ірина Олександрівна – 125
  6. Савчук Сергій Ананійович – 154
  7. Гачукова Інна Олегівна – 47
  8. Кулаков Олександр Володимирович – 155

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

  1. Банацька Галина Василівна – 35
  2. Василюк Алла Петрівна – 32
  3. Ковпак Любов Миколаївна – 3
  4. Прокоп'юк Сергій Іванович – 31
  5. Левчук Валентин Вячеславович – 7
  6. Мухамедова Вікторія Вікторівна – 13
  7. Гаврилюк Сергій Валерійович – 4
  8. Шульга Наталія Андріївна – 11
  9. Макушинська Наталія Володимирівна – 47
  10. Кратюкич Дмитро Олександров – 2
  11. Філатова Ірина Анатоліївна – 10

Волинська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

  1. Дубчук Ірина Андріївна – 67
  2. Мишко Юрій Михайлович – 28
  3. Смолярчук Олександр Володимирович – 23
  4. Стасюк Петро Петрович – 31
  5. Бондарук Оксана Леонідівна – 67

Виборчий округ №2: 

  • 070487 смт Рокині
  • 070488 с.Брище
  • 070520 с.Княгининок, с.Моташівка
  • 070521 с.Зміїнець
  • 070522 с.Милушин, с.Милуші
  • 070523 с.Буків, с.Сирники
  • 070799 с.Іванчиці
  • 070800 с.Озденіж
  • 071029 м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 13, 15; вул.Гнідавська: 63Б, 65; вул.Марка Вовчка: 2–16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Станіславського: 11–11Д, 50
  • 071030 м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 8–8А, 10, 12; вул.Гнідавська: 20–20А, 24–28, 30–55, 59, 61; вул.Грабовського: 3–6, 7Б–8; вул.Гречана, вул.Даньшина: 1А, 3–7А, 9, 11, 25–86; вул.Марка Вовчка: 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33Б, 35–72; вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Потебні: 58, 60–60А, 66–102; вул.Черняховського, пров.Гнідавський, пров.Шота Руставелі
  • 071031 м.Луцьк – вул.Докучаєва, вул.Львівська: 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–61Б; вул.Потебні: 31, 33–57, 59, 61–65; вул.Супутника, вул.Тимірязєва, вул.Цегельна, вул.Чекаліна
  • 071032 м.Луцьк – вул.Гнідавська: 56–58, 60, 62–63А, 63В–64, 66–96; вул.Даньшина: 1, 2–2А, 8 к.ГУРТ, 10, 12–24; вул.Львівська: 63–63Б, 71, 73–73А; вул.Олекси Ошуркевича, вул.Софії Перовської
  • 071037 м.Луцьк – вул.Боровиковського, вул.Добролюбова, вул.Долинна, вул.Журавлина, вул.Зарічна, вул.Качалова, вул.Ковельська: 129–129А, 131–181; вул.Ланова, вул.Левадна, вул.Лєскова, вул.Микулицька, вул.Надозерна, вул.Новочерчицька, вул.Поштова, вул.Симиренка, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Чернишевського: 1–86, 88–89, 91–103, 105, 106А–107, 109А, 111–113А, 115А, 117–126, 126Б–128, 129–164; вул.Черчицька, вул.Юрія Тютюнника, пров.Качалова, пров.Надозерний
  • 071038 м.Луцьк – вул.Берестова, вул.Гірна: 1–2, 3, 5, 7, 9–9Б, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Глинки, вул.Застав’я, вул.Кічкарівська, вул.Ковельська: 25, 29–128В, 130–130А; вул.Копачівська, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Милуська, вул.Нахімова: 9, 11–26; вул.Нестерова, вул.Попова, вул.Путінцева, вул.Рогова, вул.Севастопольська, вул.Соснова: 2–10; вул.Старицького, вул.Степана Кривенького: 9–11, 13, 15–49; вул.Фабрична, вул.Хотимська, вул.Червоного Хреста, вул.Шкільна, вул.Ясенова: 1–12, 14; пров.Старицького
  • 071039 м.Луцьк – вул.Волгоградська, вул.Волноваська, вул.Гоголя, вул.Григорія Гуляницького, вул.Залізна, вул.Ломоносова, вул.Макарова, вул.Механічна, вул.Миру, вул.Міліційна, вул.Новоброварна, вул.Олекси Алмазова, вул.Проектувальна, вул.Рилєєва, вул.Товарова, вул.Ушинського, вул.Чернишевського: 86А, 90, 104–104А, 106, 108–108А, 110, 114А–114Г, 116–116В, 126А, 128А; вул.Шевченка: 13А–15, 19, 23–88; вул.Янки Купали
  • 071040 м.Луцьк – вул.Богдана Хмельницького: 8, 11–60; вул.Даргомижського, вул.Заповітна, вул.Затишна, вул.Іова Кондзелевича, вул.Ковельська: 1 к.ГУРТ–24А, 26–28; вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Кривий Вал: 1–27; вул.Набережна: 2–10; вул.Романюка, вул.Франка: 1–8А; вул.Чайковського, вул.Шевченка: 5, 7–9, 18, 20
  • 071041 м.Луцьк – вул.Базарна, вул.Братковського, вул.Гаврилюка, вул.Галшки Гулевичівни, вул.Глушець: 3–25А; вул.Гнідавська: 1–19, 21, 29; вул.Данила Галицького, вул.Драгоманова, вул.Замкова, вул.Караїмська, вул.Кафедральна, вул.Кочерги, вул.Кривий Вал: 37–45; вул.Лесі Українки: 6–49; вул.Лютеранська, вул.Петрусенко, вул.Плитниця, вул.П’ятницька гірка, вул.Руська, вул.Сенаторки Левчанівської, вул.Хакімова
  • 071096 КП "Волинський обласний медичний центр онкології" Волинської обласної ради,  м.Луцьк, вул.Тимірязєва, 1
  • 071097  КП "Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр" Волинської обласної ради, м.Луцьк, вул.Львівська, 50
  • 071098 КП "Волинський обласний госпіталь ветеранів війни" Волинської обласної ради, м.Луцьк, вул.Стефаника, 3А
  • 071099 КП "Волинська обласна інфекційна лікарня" Волинської обласної ради, м.Луцьк, вул.Шевченка, 30
  • 071128 Луцький військовий госпіталь - військова частина А-4554, м.Луцьк, вул.Сенаторки Левчанівської, 4.

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Воскресенський Максим Володимирович – 240
  2. Поха Сергій Анатолійович – 134
  3. Мархалевський Віктор Петрович – 54
  4. Тріль Анна Ігорівна – 50
  5. Шкода Іванна Анатоліївна – 103

ВОЛИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Яручик Микола Олександрович – 1184
  2. Свиридюк Валерій Віталійович – 165
  3. Черкасов Віктор Григорович – 55
  4. Коваль Тетяна Сергіївна – 81
  5. Панасюк Вікторія Олександрівна – 73
  6. Склянчук Володимир Сергійович – 59

Волинська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Куц Тетяна Павлівна – 59
  2. Костючик Ігор Андрійович –18
  3. Казановський Олександр Анатолійович – 36
  4. Сливка Віталій Іванович – 21
  5. Скобенко Емілія Михайлівна – 17

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

  1. Омелюк Сергій Валерійович – 24
  2. Тищук Катерина Олександрівна – 14
  3. Бренич Наталія Анатоліївна – 6
  4. Розтока Андрій Вячеславович – 38
  5. Левчук Людмила Петрівна – 97
  6. Голій Олександр Валентинович – 32
  7. Чижевська Людмила Анатоліївна – 8
  8. Гай Тарас Ігорович – 5
  9. Семенишина Мар'яна Миколаївна – 5

ЛУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  1. Войтюк Анна Миколаївна – 146
  2. Бондарук Олег Володимирович – 101
  3. Омельчук Андрій Ростиславович – 50
  4. Федосюк Віталій Євгенович – 55
  5. Аджиєва Лариса Григорівна – 24

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»

  1. Божидарнік Тарас Вікторович – 162
  2. Мельник Олексій Олексійович – 23
  3. Бегаль Юрій Степанович – 30
  4. Матящук Ольга Павлівна – 38
  5. Торчинюк Оксана Олексіївна – 19

Волинська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання «СВОБОДА»

  1. Білан Андрій Володимирович – 184
  2. Жупанюк Алла Юріївна – 148
  3. Магеровський Олександр Феофанович – 57
  4. Баранчук Ігор Володимирович – 48
  5. Іпатюк Світлана Анатоліївна – 28
  6. Сівак Олександр Валерійович – 109
  7. Гопанчук Аліна Ростиславівна – 106
  8. Герук Сергій Олександрович – 33

Волинська обласна організація політичної партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «СВІДОМІ»

  1. Наход Михайло Андрійович – 223
  2. Шотік Валентина Ананіївна – 29
  3. Жичук Микола Петрович – 54
  4. Горбач Ольга Данилівна – 100
  5. Лихач Веніамін Іванович – 25
  6. Манжеровська Маріанна Андріївна – 57

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

  1. Авраменко Андрій Миколайович – 108
  2. Мартинюк Олександр Миколайович – 87
  3. Голюта Олена Володимирівна – 22
  4. Демчук Марія Павлівна – 67
  5. Чубай Ігор Володимирович – 18
  6. Ярмольський Ігор Петрович – 196
  7. Гаврилова Наталія Миколаївна – 52
  8. Кириченко Сергій Михайлович – 12

Волинська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

  1. Ярмощук Олег Олександрович – 6
  2. Ткач Катерина Олександрівна – 3
  3. Яскорський Олег Володимирович – 7
  4. Киричук Інна Миколаївна – 2
  5. Бабюк Вікторія В'ячеславівна – 0
  6. Бабюк Сергій Миколайович – 4
  7. Богдан Оксана Володимирівна – 1

Волинська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

  1. Березинська Інна Вікторівна –20
  2. Хрусь Ольга Валентинівна – 4
  3. Федюк Олександр Олександрович – 9
  4. Заремба Тарас Олександрович – 8
  5. Сидорчук Олександр Віталійович – 5

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Майборода Вікторія Марківна – 420
  2. Кравчук Роман Петрович – 253
  3. Курілін Ігор Анатолійович – 455
  4. Стрихарчук Сергій Сергійович – 184
  5. Винарська Наталія Миколаївна – 222
  6. Лінніков Віктор Володимирович – 85
  7. Горбань Олена Олександрівна – 92

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

  1. Форманюк Анатолій Вікторович – 22
  2. Тимощук Андрій Петрович – 19
  3. Бондарук Наталія Володимирівна – 20
  4. Дробишінець Альона Василівна – 4
  5. Окладний Володимир Володимирович – 7
  6. Халик Наталія Юріївна – 8
  7. Ломізов Станіслав Дмитрович – 8
  8. Остапчук Сергій Сергійович – 1
  9. Клімчук Лілія Володимирівна – 8

Волинська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

  1. Кошель Федір Гнатович – 121
  2. Вяткіна-Глотова Катерина Валеріївна – 12
  3. Ростун Ігор Володимирович – 13
  4. Колеснікова Юлія Вікторівна – 47
  5. Хриплюк Олександр Петрович – 20

Виборчий округ №3: 

  • 071042 м.Луцьк – вул.Богдана Хмельницького: 2–7А, 9; вул.Глушець: 27–35; вул.Гончарова, вул.Градний Узвіз, вул.Крилова, вул.Лесі Українки: 50–67; вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Степана Бандери, вул.Шопена: 1А–3А; просп.Волі: 2–12, 15–15А, 17–19
  • 071043 м.Луцьк – вул.Будівельників, вул.Євгена Сверстюка, вул.Літня, вул.На Таборищі, вул.Нестора Бурчака: 5–14; вул.Потапова, вул.Шопена: 13–16; вул.Ярощука
  • 071044 м.Луцьк – вул.Генерала Шухевича, просп.Перемоги: 1А–10, 12; просп.Президента Грушевського: 4–4А, 6–19
  • 071045 м.Луцьк – вул.Винниченка, вул.Гайдамацька, вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Залізняка, вул.Кооперативна, вул.Прогресу, вул.Сільська, вул.Словацького, вул.Стрілецька: 1, 3–5, 9–11, 13–19; вул.Тесленка, вул.Учительська, вул.Франка: 10–61; вул.Шевченка: 4, 6, 10; вул.Яровиця, просп.Василя Мойсея
  • 071047 м.Луцьк – вул.Євгена Коновальця, вул.Стрілецька: 2 к.ГУРТ; просп.Президента Грушевського: 1–3Б, 5
  • 071048 м.Луцьк – вул.Арцеулова: 1–6; вул.Гулака-Артемовського: 1–17
  • 071049 м.Луцьк – вул.Арцеулова: 7–22; вул.Гулака-Артемовського: 19–25А; вул.Привокзальна: 13–13А к.ГУРТ, 15
  • 071050 м.Луцьк – вул.Привокзальна: 6–9, 14 к.ГУРТ–14А к.ГУРТ; просп.Президента Грушевського: 20–33
  • 071051 м.Луцьк – вул.Брестська, вул.Клима Савура: 1–41Б; вул.Привокзальна: 1–4; вул.Саперів: 1–5А, 7, 9, 11–15А; просп.Перемоги: 11, 13–34А
  • 071052 м.Луцьк – вул.Грибоєдова, вул.Івана Огієнка, вул.Саперів: 6–6А, 8, 10, 17–19; вул.Уласа Самчука, вул.Червоної Калини, вул.8-го Березня
  • 071053 м.Луцьк – вул.Бічна, вул.Вавилова, вул.Кармелюка, вул.Кобилянської, вул.Коперника, вул.Курчатова, вул.Лобачевського, вул.Мельнична, вул.Північна, вул.Пінська, вул.Поморська, вул.Пржевальського, вул.Світла, вул.Сенатора, вул.Холмська, вул.Шопена: 4–12А; вул.Щепкіна, вул.Ясна
  • 071054 м.Луцьк – вул.Глушець: 39 к.ГУРТ–45; вул.Лугова, просп.Волі: 14, 16А–16Д, 20–42А, 44–44А, 48, 52–56
  • 071055 м.Луцьк – вул.Баженова, вул.Варварівка, вул.В’ячеслава Хурсенка: 1–2, 4, 6–6А; вул.Георгія Гонгадзе, вул.Задворецька, вул.Клима Савура: 43–82Б; вул.Кривоноса: 1–13А; вул.Купріна, вул.Кутузова: 1–9, 12; вул.Мічуріна, вул.Ніла Хасевича, вул.Олександра Богачука, вул.Повстанська, вул.Поліська Січ, вул.Сірої дивізії, вул.Срібна, вул.Сталева, вул.Тараса Бульби-Боровця
  • 071056 м.Луцьк – вул.Кременецька, вул.Олицька, вул.Острозька, вул.Чехова, пл.Київський майдан: 6–13; просп.Волі: 43, 45–45А, 49–51А, 57–74
  • 071057 м.Луцьк – вул.Архітектора Метельницького, вул.Дубнівська: 12–29А, 31–33, 35, 37–39; вул.Костопільська, вул.Рівненська: 1–39; пл.Київський майдан: 1–5
  • 071100 Комунальне підприємство "Луцький клінічний пологовий будинок" м.Луцьк, вул.Гулака-Артемовського, 18
  • 071101 КП "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради м.Луцьк, просп.Президента Грушевського, 21.

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Сачковська Юлія Іванівна – 326
  2. Козицький Віктор Михайлович – 80
  3. Прохорук Дмитро Валентинович – 93
  4. Монархович Володимир Вячеславович – 73
  5. Середюк Юлія Сергіївна – 115

ВОЛИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Моклиця Юрій Володимирович – 994
  2. Колковська Ірина Василівна – 161
  3. Запотоцький Артем Олександрович – 468
  4. Бабула Алла Анісіївна – 91
  5. Шмігель Олексій Євгенович – 146
  6. Курилюк Олег Іванович – 71
  7. Гримайло Оксана Петрівна – 29

Волинська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Оласюк Іван Вікторович –143
  2. Власюк Дмитро Михайлович – 42
  3. Денисов Сергій Борисович – 188
  4. Власюк Любов Миколаївна – 42
  5. Герасимик Дарина Володимирівна – 35

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

  1. Федорук Надія Віталіївна – 32
  2. Кондзерський Дмитро Миколайович – 15
  3. Довгополова-Савотюк Богдана Ярославівна – 22
  4. Іванашко Оксана Євгенівна – 19
  5. Урбанович Леонід Анатолійович – 7

ЛУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  1. Ваврищук Вадим Петрович – 171
  2. Цюриць Сергій Сергійович – 105
  3. Плотнікова Марина Володимирівна – 39
  4. Гуріна Людмила Володимирівна – 29
  5. Федосюк Тетяна Петрівна – 35
  6. Кічук Дмитро Богданович – 16

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»

  1. Цапюк Павло Віталійович – 162
  2. Кушнірук Анатолій Валерійович – 67
  3. Давидюк В'ячеслав Григорович – 23
  4. Гончарук Софія Валентинівна – 21
  5. Каплан Анна Артурівна – 19

Волинська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання «СВОБОДА»

  1. Кудрявцев Сергій Альбертович – 262
  2. Самосик Олександр Степанович – 55
  3. Доленко Андрій Олегович – 67
  4. Карпюк Олена Володимирівна – 109
  5. Колісник Валентина Йосипівна – 67
  6. Саць Оксана Вікторівна – 37

Волинська обласна організація політичної партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «СВІДОМІ»

  1. Шкітер Тарас Ігорович – 387
  2. Киця Андрій Іларіонович – 171
  3. Мікоян Євгеній Арчілійович –196
  4. Осип Марія Анатоліївна – 40
  5. Спас Юлія Олександрівна – 166
  6. Фоменко Віктор Вікторович – 38
  7. Даценко Наталія Валентинівна – 51
  8. Головенко Мар'яна Юріївна – 67

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

  1. Павлова-Багрійчук Тетяна Степанівна – 88
  2. Герасимюк Ольга Василівна – 174
  3. Гордіюк Валентин Іванович – 68
  4. Радіщук Тамара Петрівна – 25
  5. Волк Іван Володимирович – 24
  6. Куцик Ірина Василівна – 27
  7. Шугар Володимир Анатолійович – 22

Волинська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

  1. Бодня Оксана Григорівна – 9
  2. Аноколов Геннадій Юрійович – 4
  3. Яворська Оксана Іванівна – 7
  4. Гаркава Наталія Леонідівна – 6
  5. Подмовський Андрій Сергійович – 7
  6. Схабовська Олександра Миколаївна – 4

Волинська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

  1. Сломчинський Андрій Олександрович – 17
  2. Савюк Андрій Олегович – 3
  3. Богачук Олександр Федорович – 7
  4. Заремба Людмила Василівна – 24
  5. Стасюк Юлія Іванівна – 4

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Поліщук Ігор Ігорович – 1604
  2. Дуда Микола Григорович – 68
  3. Степанюк Оксана Миколаївна – 72
  4. Кобилинський Олег Анатолійович – 48
  5. Полякова- Кудрик Вікторія Федорівна – 63
  6. Дендіберін Микола Євгенійович – 177

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

  1. Галапчук-Тарнавська Олена Михайлівна – 56
  2. Мельник Олена Олександрівна – 32
  3. Сокур Олександр Федорович – 13
  4. Нашутинська Євгенія Олегівна – 8
  5. Силюк Вадим Андрійович – 17

Волинська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

  1. Колесник Ганна Василівна – 151
  2. Капець Володимир Павлович – 40
  3. Валецький Юрій Миколайович – 108
  4.  
  5. Войтович Ярослав Петрович – 76

 

Виборчий округ №4: 

  • 071058 м.Луцьк – вул.Вишнева, вул.Дубнівська: 30А, 34, 36А, 40–63Б, 65–97; вул.Заводська, вул.Коротка, вул.Лопатіна, вул.Профспілкова, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Ставки, вул.Трункіна, вул.Фестивальна
  • 071059 м.Луцьк – вул.Балакирева, вул.Бородіна, вул.Вишнівецька, вул.Героїв Крут, вул.Говорова, вул.Грекова, вул.Дубнівська: 64А, 99–139/671; вул.Збаразька, вул.Ізмайлова, вул.Калинова, вул.Млинівська, вул.Надрічна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нікішева, вул.Панаса Мирного, вул.Паторжинського, вул.Привітна, вул.Прилуцька, вул.Скрябіна, вул.Сонячна, вул.Східна, пров.Прилуцький, пров.1-й Збаразький, пров.2-й Збаразький
  • 071060 м.Луцьк – вул.В’ячеслава Хурсенка: 41–69; вул.Декабристів: 31, 50–74; вул.Електроапаратна, вул.Казакова: 1–2, 4, 6; вул.Рівненська: 50, 56, 58, 81–87
  • 071061 м.Луцьк – вул.Гетьмана Дорошенка: 1–22А; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–38А; вул.Рівненська: 102–143; просп.Відродження: 1–4, 6
  • 071062 м.Луцьк – вул.Брюллова, вул.Верещагіна, просп.Відродження: 5, 8–10А, 12–14Б
  • 071063 м.Луцьк – вул.Захарова: 2, 4–10; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 31–43; вул.Петра Маха: 11, 13, 21, 32–52; вул.Щусева, просп.Відродження: 7
  • 071064 м.Луцьк – вул.Балківська: 1–13; вул.Вороніхіна: 1–7, 9, 11, 13, 15–15А; вул.В’ячеслава Хурсенка: 3, 5, 7–39; вул.Гетьмана Мазепи: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Гризодубової, вул.Декабристів: 1–30, 32–48; вул.Захарова: 1, 3; вул.Кривоноса: 14–59; вул.Кутузова: 11, 13–52; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 1–30; вул.Олексія Шума, вул.Петра Маха: 18; вул.Рівненська: 45–49, 51–53, 57, 59–79
  • 071065 м.Луцьк – вул.Арсена Річинського, вул.Балківська: 15–52; вул.Гетьмана Мазепи: 10–10А, 12–12А, 14, 16, 18–18Б, 20–20А, 22–22А, 24–61; вул.Данила Шумука, вул.Дарвіна, вул.Єрмолової, вул.Йосафата Кунцевича, вул.Князів Острозьких: 1, 3–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–35; вул.Князів Ружинських, вул.Павла Пащевського, вул.Петра Маха: 1–10, 12, 14, 20, 24–30; вул.Петра Могили, вул.Саксаганського, вул.Сапалаївська, вул.Сковороди, вул.Софії Ковалевської: 1–17; вул.Степана Мазурця, вул.Християнська: 1–24, 26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40
  • 071066 м.Луцьк – вул.Богомольця, вул.Вороніхіна: 8, 10, 12, 14, 16–49А; вул.Глієра, вул.Захарова: 11–17; вул.Казакова: 3, 5, 7–17; вул.Князів Острозьких: 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Космонавтів, вул.Ринок, вул.Софії Ковалевської: 18–52; вул.Старова, вул.Сурикова, вул.Християнська: 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41–49
  • 071067 м.Луцьк – вул.Леонтовича, просп.Відродження: 11, 15–25, 27–27А, 29А, 31–35
  • 071068 м.Луцьк – вул.Гетьмана Дорошенка: 23–41; вул.Гетьмана Сагайдачного: 39–59; вул.Січова
  • 071069 м.Луцьк – вул.Борохівська, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Липинська, вул.Мисливська, вул.Народних Дружинників, вул.Писаревського: 3А, 6–32; вул.Підгаєцька, вул.Ревуцького, вул.Смєлякова, вул.Теремнівська: 1–69, 71–101
  • 071070 м.Луцьк – вул.Теремнівська: 70
  • 071071 м.Луцьк – вул.Гнатюка, вул.Загородня, вул.Струтинської, пров.Струтинської, просп.Відродження: 26–26Б, 28–28А, 30, 39; просп.Молоді: 1–1А
  • 071072 м.Луцьк – вул.Писаревського: 4; просп.Відродження: 41–43; просп.Молоді: 3–3Б, 5–5Б, 7, 9–9Б, 11
  • 071077 м.Луцьк – вул.Ветеранів, вул.В’ячеслава Чорновола: 14–30; просп.Соборності: 19А, 23
  • 071103 Комунальне підприємство "Луцька міська клінічна лікарня" м.Луцьк, просп. Відродження, 13.

 

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Сабатюк Юлія Володимирівна – 332
  2. Бабенчук Михайло Васильович – 99
  3. Матвійчук Сергій Іванович – 155
  4. Хомич Ольга Борисівна – 105
  5. Алєнін Дмитро Володимирович – 27

ВОЛИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Лазука Олександр Іванович – 591
  2. Курилюк Вадим Миколайович – 207
  3. Корець Дарина Олександрівна – 183
  4. Бурлакова Ольга Сергіївна – 121
  5. Приведенець Олександр Петрович – 92
  6. Коліушко Віра Андріївна – 36

Волинська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Пархоменко Олександр Іванович – 72
  2. Бецко Оксана Федорівна – 15
  3. Безушкевич Сергій Вячеславович – 67
  4. Леонтенко Олена Костянтинівна – 21
  5. Мельник Анжела Юріївна – 41

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

  1. Ковальчук Анна Михайлівна – 38
  2. Волошенюк Ігор Миколайович – 10
  3. Косміна Таміла Іванівна – 15
  4. Мельник Станіслав Олегович – 34
  5. Гаврилюк Галина Прокопівна – 7

ЛУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  1. Доманська Марія Григорівна – 119
  2. Федосюк Ігор Аркадійович – 28
  3. Нечипорук Олександр Валентинович – 35
  4. Пащук Ганна Богданівна – 11
  5. Радзивилюк Петро Іванович – 25
  6. Слівінська Юлія Вікторівна – 22

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»

  1. Павліха Наталія Володимирівна – 85
  2. Шуляр Віктор Анатолійович – 19
  3. Мартинюк Анатолій Михайлович – 47
  4. Кузьмич Олександр Юрійович – 24
  5. Михалевич Олена Ігорівна – 32

Волинська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання «СВОБОДА»

  1. Ящук Віктор Петрович – 202
  2. Пирожик Олександр Веніамінович – 235
  3. Серба Любов Дмитрівна – 71
  4. Шафета Наталія Олександрівна – 198
  5. Павлюк Наталія Миколаївна – 62
  6. Миронюк Юрій Сергійович – 42

Волинська обласна організація політичної партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «СВІДОМІ»

  1. Худоба Андрій Григорович –147
  2. Куртєєва Олександра Аркадіївна – 128
  3. Матвіюк Роман Володимирович – 141
  4. Абрамчук Станіслав Миколайович – 72
  5. Власюк Наталія Яківна – 87
  6. Караїм Володимир Павлович – 71

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

  1. Михалюк Назар Юрійович – 131
  2. Соломко Юлія Іванівна – 76
  3. Ковальчук Тетяна Михайлівна – 110
  4. Урбанович Ольга Олексіївна – 70
  5. Денисенко Сергій Вікторович – 52
  6. Михалюк Юрій Петрович – 26

Волинська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

  1. Осипюк Єлизавета Пилипівна – 10
  2. Аноколова Тетяна Геннадіївна – 3
  3. Ковальчук Василь Сергійович – 10
  4. Нижник Василь Степанович – 5
  5. Тітівалова Олена Степанівна –3
  6. Репета Сергій Анатолійович – 2

Волинська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

  1. Шушкін Андрій Володимирович – 12
  2. Жижара Роман Зіновійович – 7
  3. Шумилко Андрій Юрійович – 7
  4.  
  5. Кравчук Тетяна Миколаївна – 11

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Лєщинська Оксана Петрівна – 692
  2. Петрочук Костянтин Павлович – 271
  3. Остров Георгій Пантелеймонович – 140
  4. Дацюк Юлія Миколаївна – 326
  5. Галан Ліна Вікторівна – 244
  6. Панчук Валерій Валерійович – 252
  7. Батова Юлія Юріївна – 128

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

  1. Ткачук Сергій Миколайович – 33
  2. Сасюк Світлана Володимирівна – 22
  3. Захарченко Ельвіра Русланіва – 9
  4. Федуна Ігор Іванович – 27
  5. Порхай Інна Євгенівна – 11

Волинська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

  1. Стасюк Людмила Леонідівна – 122
  2. Зайченко Радмила Радіонівна – 31
  3. Іванюк Микола Ігорович – 85
  4. Мазилюк Микита Карпович – 26
  5. Нарусевич Сергій Петрович – 39

Виборчий округ №5:

  • 071073 м.Луцьк – просп.Відродження: 45; просп.Молоді: 4, 6–6А, 8, 10 0
  • 071075 м.Луцьк – просп.Молоді: 10А, 12, 14; просп.Соборності: 1–5, 7 к.ГУРТ, 9
  • 071076 м.Луцьк – просп.Молоді: 13–13Б, 15–23; просп.Соборності: 13–13Б, 15, 17–19
  • 071078 м.Луцьк – просп.Соборності: 21, 25–25Б, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37–37Б
  • 071079 м.Луцьк – вул.Агатангела Кримського, вул.В’ячеслава Чорновола: 2–10; вул.Олеся Гончара: 7–9; вул.Сухомлинського
  • 071080 м.Луцьк – вул.Кравчука: 44–46, 48; просп.Соборності: 32–32Б, 34, 36, 38–42А
  • 071081 м.Луцьк – вул.Карпенка-Карого: 2–4, 6; вул.Кравчука: 28–42А, 46А–46Д
  • 071082 м.Луцьк – вул.Зацепи, вул.Конякіна: 25, 27–37; вул.Кравчука: 19Б
  • 071083 м.Луцьк – вул.Воїнів-афганців: 1, 7; вул.Конякіна: 37А; вул.Кравчука: 19А, 26–26Б; просп.Соборності: 28, 30–30А
  • 071084 м.Луцьк – вул.Воїнів-афганців: 2–6; вул.Кравчука: 15, 17–19, 22–24
  • 071085 м.Луцьк – вул.Конякіна: 21–23, 25А; вул.Кравчука: 11А–11Д, 15А–15Л; вул.Федорова: 2–2Б, 4–4Д, 8
  • 071086 м.Луцьк – вул.Кравчука: 16, 20; просп.Соборності: 20–20А, 22–22А, 24–24А, 26
  • 071087 м.Луцьк – вул.Гордіюк: 43; просп.Соборності: 6, 8, 10–12, 14–14А, 16–16В
  • 071131 м.Луцьк – вул.В’ячеслава Чорновола: 40–44; вул.Дмитра Іващенка, вул.Карпенка-Карого: 5, 9–11; вул.Липинського, вул.Олеся Гончара: 1–3А

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Руднік Оксана Петрівна – 263
  2. Хотимчук Тарас Євгенійович – 293
  3. Сторожук Андрій Федорович – 119
  4. Гладун Людмила Миколаївна – 68
  5. Дімов Максим Володимирович – 113

ВОЛИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Малютіна Валентина Аркадіївна – 682
  2. Подригуля Олексій Леонідович – 362
  3.  
  4. Харчук Віктор Васильович – 178
  5. Матвійчук Світлана Миколаївна – 185
  6. Слободян Ігор Миколайович – 160
  7. Перкевич Наталія Миколаївна – 72

Волинська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Безушкевич Мирослава Костянтинівна – 132
  2. Безрукова Світлана Олександрівна – 47
  3. Дем'янчук Назар Олександрович – 48
  4. Спасюк Дмитро Сергійович – 20
  5. Корольчук Валерій Миколайович – 65

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

  1. Ковальчук Олена Сергіївна – 16
  2. Вірна Жанна Петрівна – 15
  3. Бундак Олена Анатоліївна – 5
  4. Павлік Ігор Миколайович – 15
  5. Жур Василь Миколайович – 20
  6. Мартіросян Марина Вікторівна – 63
  7. Мартинюк Юрій Сергійович – 2

ЛУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  1. Ковальчук Роман Олександрович – 116
  2. Тьохта Роман Русланович – 22
  3. Рижук Василь Андрійович – 117
  4. Дмитрук Юлія Леонідівна – 53
  5. Конащук Оксана Миколаївна – 27
  6. Кошівський Сергій Володимирович – 29

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»

  1. Гаврищук Андрій Олександрович – 96
  2. Гринчук Андрій Володимирович – 26
  3. Оверко Іван Володимирович – 25
  4. Козак Аліна Валеріївна – 53
  5. Лев'юк Алла Володимирівна – 12

Волинська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання «СВОБОДА»

  1. Щур Михайло Васильович – 165
  2. Вознюк Руслана Адамівна – 106
  3. Лінник Ольга Костянтинівна – 80
  4. Скиба Олександр Володимирович – 73
  5. Білоконь Оксана Леонідівна – 56
  6. Мамчур Ярослав Петрович – 88
  7. Матвіюк Наталія Ростиславівна – 78

Волинська обласна організація політичної партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «СВІДОМІ»

  1. Хаймик Валентин Федорович – 157
  2. Лучик Андрій Олегович – 133
  3. Назар Христина Григорівна – 115
  4. Мельник Андрій Миколайович – 176
  5. Патіюк Людмила Ярославівна – 121
  6. Іванченко Олександр Анатолійович – 91
  7. Завадська Олена Федорівна – 149
  8. Климюк Артур Анатолійович – 82

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

  1. Козлюк Олександр Євгенович – 260
  2. Максимюк Віра Вікторівна – 165
  3. Назарук Наталія Валеріївна – 76
  4. Зюзіна Катерина Арсентіївна–  58
  5. Малишев Андрій Олегович – 27
  6. Савчук Андрій Вікторович – 46

Волинська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

  1. Шевченко Наталія Миколаївна –11
  2. Клімук Надія Анатоліївна – 7
  3. Воробей Оксана Володимирівна – 7
  4. Семенюк Анатолій Георгійович – 10
  5. Троць Юрій Олександрович – 8

Волинська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

  1. Стасюк Олександр Володимирович – 26
  2. Близнюк Ярослав Мефодійович – 10
  3. Негодюк Микола Данилович – 4
  4. Маїло Анна Валеріївна – 4
  5. Петришина Катерина Володимирівна – 17

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Разумовський Андрій Русланович – 1109
  2. Тарасюк Олег Миколайович – 131
  3. Бойко Петро Павлович – 260
  4. Янчук Тетяна Петрівна – 139
  5. Синюк Світлана Володимирівна – 99
  6. Бондар Віталій Олексійович – 368
  7. Шкльода Катерина Олександрівна – 145

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

  1. Гриник Іван Романович – 29
  2. Карпук Надія Іванівна – 11
  3. Кузьмич Олена Ігорівна – 17
  4. Глущенко Ольга Леонтіївна – 8
  5. Рабомізо Андрій Вікторович – 26

Волинська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

  1. Зайченко Олександр Миколайович – 134
  2. Валецький Юрій Юрійович – 127
  3. Балабаш Олена Олександрівна – 96
  4. Дмитрук Дмитро Петрович – 70
  5. Федяй Ольга Володимирівна – 22

Виборчий округ №6

  • 070296 с.Жидичин
  • 070297 с.Кульчин
  • 070298 с.Липляни
  • 070313 с.Озерце
  • 070314 с.Небіжка
  • 070315 с.Клепачів
  • 070319 с.Прилуцьке
  • 070320 с.Дачне, с.Жабка
  • 070322 с.Сапогове
  • 071046 м.Луцьк – вул.Залізнична, вул.Кольцова, вул.Кондратюка, вул.Котляревського, вул.Набережна: 26–63; вул.Офіцерська, вул.Стрілецька: 6 к.ГУРТ–8, 12, 21–77
  • 071074 м.Луцьк – просп.Відродження: 45А–55; просп.Молоді: 8А
  • 071088 м.Луцьк – вул.Гордіюк: 37–41, 45–47; вул.Кравчука: 2, 4, 10, 12
  • 071089 м.Луцьк – вул.Кравчука: 1, 3, 5–9, 11; вул.Федорова: 5–6
  • 071090 м.Луцьк – вул.Конякіна: 7–7А, 9–9Б, 11–11А, 15–17А, 19; вул.Федорова: 1, 3
  • 071091 м.Луцьк – вул.Гордіюк: 14–35; вул.Григорія Андрузького, вул.Гущанська, вул.Єршова, вул.Карбишева: 2–2А; вул.Конякіна: 12; вул.Миколи Міхновського, вул.Станіслава Дністрянського, пров.Гущанський
  • 071092 м.Луцьк – вул.Карбишева: 2Б; вул.Конякіна: 3А–6А, 8, 10–10А, 12А; вул.Наливайка: 1, 3–3Б, 5, 7, 10–72
  • 071093 м.Луцьк – вул.Гордіюк: 4–12А; вул.Конякіна: 12Б–14В, 18А; вул.Наливайка: 6–6А, 8–8А
  • 071094 м.Луцьк – вул.Андрія Марцинюка, вул.Василя Стуса, вул.Гордіюк: 2; вул.Жуковського, вул.Івана Кожедуба, вул.Ківерцівська, вул.Липовецька, вул.Лідавська, вул.Наливайка: 2, 4; вул.Озерецька, вул.Петрова, вул.Сосюри, пров.Дорожний, пров.Комунальний
  • 071095 м.Луцьк – вул.Безіменна, вул.Вахтангова, вул.Вишківська, вул.Героїв УПА, вул.Глибока, вул.Заньковецької, вул.Липлянська, вул.Можайського, вул.Руданського, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Селищна, вул.Ціолковського, пров.Героїв УПА
  • 071104 КП "Волинський медичний центр терапії залежностей" Волинської обласної ради м.Луцьк, вул.Карбишева, 2, 1.

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Ткачук Олександр Вікторович – 227
  2. Ващук Роман Васильович – 137
  3. Лев Андрій Миколайович – 67
  4. Черниш Валентина Петрівна – 38
  5. Загорська Ірина Олександрівна – 152

ВОЛИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Ніколайчук Олександр Петрович – 469
  2. Запотоцька Тетяна Миколаївна – 217
  3. Войдюк Роман Вячеславович – 94
  4. Піскорська Лариса Юліанівна – 82
  5. Арчибасов Валентин Андрійович – 120
  6. Кушнірук Ганна Миколаївна – 105
  7. Глушко Володимир Іванович – 311

Волинська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Сидорук Лариса Володимирівна – 65
  2. Кузьменко Роман Сергійович – 19
  3. Ковальов Артур Валентинович – 49
  4. Дем`янчук Руслана Юріївна – 18
  5. Виноградов Олексій Олексійович – 34

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

  1. Омельчук Мирослава Миколаївна – 17
  2. Перик Юрій Ярославович – 7
  3. Власюк Світлана Анатоліївна – 17
  4. Боцеровський Роман Антонович – 10
  5. Мазурик Василь Васильович – 8
  6. Фартушна Марія Василівна – 2

ЛУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  1. Грушка Наталія Анатоліївна – 239
  2. Мельничук Петро Нафанович – 133
  3. Шкарлатюк Юлія Василівна – 76
  4. Тарнавський Назар Валерійович – 40
  5. Голяр Віктор Володимирович – 36
  6. Пащук Петро Георгійович – 16
  7. Мисковець Ірина Василівна – 32

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»

  1. Герасимчук Павло Віталійович – 47
  2. Волошина Оксана Віталіївна – 30
  3. Міщук Софія Андріївна – 19
  4. Мельник Юрій Володимирович – 12
  5. Черенков Петро Анатолійович – 6

Волинська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання «СВОБОДА»

  1. Богонос Богдан Михайлович – 235
  2. Зарадюк Ігор Вадимович – 85
  3. Пшибельський Володимир Володимирович – 184
  4. Магеровська Ірина Федорівна – 32
  5. Дружиніна Євгенія Федорівна – 41
  6. Сорока Роман Олександрович – 69

Волинська обласна організація політичної партії «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «СВІДОМІ»

  1. Надточій Алла Володимирівна – 438
  2. Грелюк Дмитро Петрович – 43
  3. Грушецький Іван Леонідович – 58
  4. Янчук Олександр Миколайович – 82
  5. Деменік Людмила Ростиславівна – 9
  6. Козіна Петро Степанович – 62
  7. Климець Оксана Миколаївна – 20
  8. Дмитрук Віталій Ігорович – 97

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

  1. Ковальчук Валентин Володимирович – 195
  2. Шостак Майя Вікторівна – 110
  3. Ярош Людмила Михайлівна – 110
  4. Сущук Петро Ігорович – 84
  5. Корецька Тетяна Костянтинівна – 43
  6. Панишко Галина Тарасівна – 34
  7. Гупало Ігор Вікторович – 26
  8. Денисюк Оксана Богданівна – 62

Волинська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

  1. Троць Олена Іванівна – 6
  2. Кошелюк Ірина Миколаївна – 7
  3. Бондарчук Назарій Вікторович – 8
  4. Мацюк Сергій Олександрович – 7
  5. Батогівська Анастасія Володимирівна – 3

Волинська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

  1. Метеха Наталія Вікторівна – 6
  2. Ласкавий Орест Радомесович – 8
  3. Ташкевич Мирослав Мілентійович – 2
  4. Токаренко Ілля Олексійович – 11
  5. Міхац Вікторія Ярославівна – 1

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Безпятко Юрій Володимирович – 475
  2. Гуменюк Віктор Миколайович – 248
  3. Скорупський Іван Анатолійович – 359
  4. Гунько Наталія Володимирівна – 169
  5. Кеда Марія Левонівна – 173
  6. Балицький Сергій Іванович – 427

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

  1. Ляшук Олександр Миколайович – 26
  2. Рабомізо Наталія Федорівна – 17
  3. Курбан Вадим Миколайович – 10
  4. Фролова Олена Анатоліївна – 13
  5. Галич Ігор Олександрович – 4
  6. Діяк Іванна Зіновіївна – 2

Волинська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

  1. Мельник Іван Євгенович – 149
  2. Ліхтанський Микола Васильович – 9
  3. Чубко Дмитро Віталійович – 15
  4. Войнаровська Оксана Володимирівна – 35
  5. Остимчук Ольга Петрівна – 7

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 листопада 2021
12:20
29 листопада 2021
28 листопада 2021
27 листопада 2021
18:38
26 листопада 2021
13:05
12:20