Поділитись:

«Хотів захопити собор, бо, коли вчився у семінарії, побачив душевне бл*дство», - Максим «Плохой»

Четвер, 23 липня 2020, 16:46

Максим Кривош, який захопив заручників у Луцьку, хотів спершу захопити собор. 

Він сказав, що хотів захопити спочатку захопити собор Святої Трійці. Адже коли там навчався, то побачив "душевне боядство", заявив Кривош під час судового засідання.

"Я хотів там знайти правду. Хотів повернутися до нього зі своєї правдою. Але оскільки він закритий... карантин... то довелося вибирати, а от автобус – альтернативний спосіб", – заявив він. 

Про те, що Кривош навчався у духовній семінарії, але за кілька місяців розчарувався у церкві, він написав у своїй книзі "Філософія злочинця". 

До слова, Кривош відмовився ставати перед судом.  І заявив, що ні про що не шкодує. 

21 липня поліція Волині отримала повідомлення від терориста, який заявив, що взяв у заручники людей на Театральному майдані міста.  Центр Луцька перекритий і для людей, і для автомобілів. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував захоплення заручників у центрі Луцька. Також він назвав ім'я зловмисника. ІА «Конкурент» знайшло сторінку терориста в твітері. Зокрема, там він опублікував вимоги, а раніше публікував відео. Відомо також, що він викинув одну гранату – її вдалося знешкодити вибухотехнікам. 

Згодом на події відреагував Президент України Володимир Зеленський. Він заявив, що взяв ситуацію під особистий контроль.  СБУ розпочала кримінальне провадження щодо захоплення заручників у Луцьку за статтею терористичний акт.

Як відомо, готувався до операції заздалегідь. У Харкові затримали його спільника. Арсен Аваков зазначив, що це неврівноважена людина. Чоловік сформував власне уявлення справедливості, вигадав помсту світові.

Спочатку терорист звільнив трьох заручниківПісля діалогу з правоохоронцями чоловік вийшов з автобуса і здався

До слова, Зеленський розповів, як домовлявся із терористом про звільнення заручників. А в МВС прокоментували, чому зволікали зі штурмом. В Офісі Президента також розповіли, що терорист перебував під прицілом понад 20 снайперів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ ПРО ЗАРУЧНИКІВ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 грудня 2020
20:00