Поділитись:

Відео для терориста: що думають лучани про вчинок Зеленського

Четвер, 23 липня 2020, 12:37

Терорист, який взяв у заручники пасажирів автобуса в Луцьку, серед іншого вимагав від Президента України запис відео із закликом переглянути фільм "Земляни". Що й зробив Володимир Зеленський. 

У соцмережах виникло чимало дискусій, чи правильно це. Відтак ІА "Конкурент" запитало у фейсбуці та телеграмі, чи правильно вчинив президент. Про результати опитування повідомив на своїй сторінці у фейсбуці редактор інформаційного агентства Андрій Лучик. 

Більшість опитаних у фесбуці (573 користувачів) підтримують такі дії, 228 – засуджує. Співвідношення 72/28 %. У телеграмі – 77/23 % (176 голосів).

"Звісно, опитування нерепрезентативне. Але голосування майже 1000 користувачів нагадує славнозвісні цифри 73 на 25, які ми отримали в 2019 році... Висновків не буде. Просто свої 5 копійок до поставленого питання. Зеленський вчинив правильно як людина, але неправильно як президент", – додав Андрій Лучик. 

Нагадаємо: 21 липня поліція Волині отримала повідомлення від терориста, який заявив, що взяв у заручники людей на Театральному майдані міста.  Центр Луцька перекритий і для людей, і для автомобілів. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував захоплення заручників у центрі Луцька. Також він назвав ім'я зловмисника. ІА «Конкурент» знайшло сторінку терориста в твітері. Зокрема, там він опублікував вимоги, а раніше публікував відео. Відомо також, що він викинув одну гранату – її вдалося знешкодити вибухотехнікам. 

Згодом на події відреагував Президент України Володимир Зеленський. Він заявив, що взяв ситуацію під особистий контроль.  СБУ розпочала кримінальне провадження щодо захоплення заручників у Луцьку за статтею терористичний акт.

Як відомо, готувався до операції заздалегідь. У Харкові затримали його спільника. Арсен Аваков зазначив, що це неврівноважена людина. Чоловік сформував власне уявлення справедливості, вигадав помсту світові.

Спочатку терорист звільнив трьох заручниківПісля діалогу з правоохоронцями чоловік вийшов з автобуса і здався

До слова, Зеленський розповів, як домовлявся із терористом про звільнення заручників. А в МВС прокоментували, чому зволікали зі штурмом. В Офісі Президента також розповіли, що терорист перебував під прицілом понад 20 снайперів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ ПРО ЗАРУЧНИКІВ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2020
04 серпня 2020
14:50
13:16