Поділитись:

Робочі місця, чисте повітря та здорові лучани: "СВІДОМІ" назвали 10 пріоритетних завдань

Четвер, 30 липня 2020, 19:30

Команда "СВІДОМИХ", лідером якої є Андрій Покровський, готується до місцевих виборів та вже підготувала основну частину передвиборчої програми. 

Про це у вівторок, 28 липня, під час зустрічі з лучанами у "Промені" розповіла представниця Громадянського Руху "СВІДОМІ", депутатка Луцькради Алла Надточій.

Обраниця громади зазначила, що "СВІДОМІ" вже напрацювали 10 ключових пріоритетів розвитку міста.

"Це конкретні кроки у 10 сферах, за які наша команда готова нести відповідальність. Впродовж серпня ця програма буде допрацьовуватися та обговорюватися під час круглих столів, і кожен з вас може зробити свій внесок у її наповнення", – зазначила Надточій, звернувшись до присутніх. 

Зокрема, йдеться про збільшення робочих місць за рахунок посиленої роботи з інвесторами, здешевлення комунальних послуг, завдяки проведенню енергоефективних заходів. Окрім цього, "СВІДОМІ" планують розвивати Старе місто, створивши там культурний та туристичний центр, а також хочуть поступово провести реконструкцію центральної частини. 

Одним із найважливіших завдань Алла Надточій назвала створення стратегії розвитку громади до 2030 року, зазначивши, що цей документ необхідно затвердити вже у 2021 році.

Громадянський Рух "СВІДОМІ" хоче повернути чисте повітря Луцьку: реконструювати очисні споруди, каналізувати приватний сектор, ліквідувати інші джерела смороду. Також йшлося про подальше фінансування та удосконалення системи "Безпечне місто", здоров'я лучан та екологію у місті. Детальніше про пріоритети "СВІДОМИХ" та зустріч із лучанами можете прочитати тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів