Поділитись:

Луцьк матиме більше перспектив для розвитку, – політолог про формування ОТГ

Середа, 13 травня 2020, 08:45
Луцьк матиме більше перспектив для розвитку, – політолог про формування ОТГ

На засіданні Кабінету Міністрів затвердять перспективний план формування територій громад Волинської області. Відповідно до нього, до Луцька приєднуються населені пункти теперішніх Княгининівської, Заборольської та Жидичинської ОТГ. 

І це логічно, враховуючи використання спільної інфраструктури, – наголосив у фейсбуці політолог, співзасновник Громадянського Руху "СВІДОМІ" Михайло Наход

"Місто збільшиться більше ніж втричі, а це уже серйозно розширює перспективи для розвитку. Навколишні Боратинська, Гіркопоолонківська, Підгайцівська та Липинська ОТГ поки що отримують можливість сформувати дві громади на межі з Луцьком. Їхніми центрами будуть, відповідно, Боратин та Липини", – зазначив він.

Політолог зауважив, що рішення Кабміну задовольнить далеко не всіх.

"З одного боку – це дуже позитивне рішення, оскільки ним ставиться крапка у процесі формування ОТГ в нашій області. Спроможні громади далі будуть приростати новими територіями, а неспроможні зникатимуть, вливаючись у сильніші. А з іншого – незрозуміло, якими критеріями керується Кабмін, коли в одних районах формує по одній великій громаді + 1 десь мала (Камінь-Каширський, Любешівський), а в інших лишає по 4-6 невеликих громад (Іваничівський, Старовижівський, Ратнівський)", – додав Михайло Наход. 

Також він спрогнозував, що нові об’єднані громади області чекає така схема: усвідомлення – притирання – місцеві вибори, розробка стратегій розвитку – конкуренція – укрупнення/зникнення. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів