Поділитись:

Алла Надточій кличе лучан йти в депутати зі "СВІДОМИМИ" (відео)

Четвер, 23 липня 2020, 14:00

Депутатка Луцької міської ради Алла Надточій закликає лучан та мешканців Луцької ОТГ стати кандидатом в депутати від «СВІДОМИХ».

Своє звернення вона опублікувала у фейсбуці.

«Зараз Громадянський Рух «СВІДОМІ», представницею якого я є, реалізовує проєкт «Стань депутатом Луцькради». Завдяки йому, кожен фаховий лучанин чи мешканець Луцької ОТГ отримає можливість стати кандидатом в депутати від «СВІДОМИХ», – повідомила Алла Надточій.

Зі слів депутатки, у 2015 році вона також проходила конкурсний відбір, щоб стати кандидаткою від однієї з політичних сил на місцевих виборах.

«З досвіду можу сказати, що такий спосіб відбору відкритий та прозорий, а головне – ефективний. Я успішно його пройшла, заручилася підтримкою лучан на виборах та в результаті стала депутаткою Луцької міської ради. Депутатська діяльність дає великі можливості для вирішення проблем громади. Просто активним бути недостатньо, потрібно йти у владу! Тільки так можна ефективно вирішувати проблеми міста та розвивати його», – переконана вона.

Тож Алла Надточій закликає лучан та мешканців Луцької ОТГ спробувати свої сили і взяти участь в конкурсі.

«Закликаю усіх активних, відповідальних, готових до дій людей долучатися до команди Андрія Покровського та реєструватися у проєкті. Заповнюйте анкету на сайті https://cutt.ly/roCnkeb або в офісі Громадянського Руху «СВІДОМІ» до 25 липня включно», – звертається депутатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 січня 2021
18:44
09:43
18 січня 2021
19:30