Поділитись:

Максим Кривош відреагував на звинувачення (відео)

Четвер, 23 липня 2020, 15:56

Обвинувачення, наполягаючи на триманні під вартою, наголошувало на тому, що він має непогашену судимість, не має місця реєстрації чи постійного проживання, може чинити вплив на свідків та потерпілих.

Вони наполягали на триманні під вартою на 60 днів без застави. Сам Кривош під час засідання зазначив, що теза обвинувачення про те, що він кинув гранату в поліцію, неправдива. Також він заявив, що на 4-5 годині перебування в автобусі він мав розмову з перемовником, під час якої попередив, що викине гранату з чекою, тобто вона не здетонує. Так, зі слів підсудного, і сталося.

Також додав, що, повідомляючи поліцію про свої дії, тобто захоплення автобуса, просив поліцію оточити площу в радіусі 50 метрів. Натомість поруч автобуса був автомобіль зі снайпером, якого Кривош згодом помітив. Він, мовляв, просив поліцію забрати снайпера, бо кине гранату. На момент, коли він кинув її, його буцімто так не було. Також він додав, що не лише до Зеленського не висловлював вимоги визнати себе терористом в законі.

Суд пішов у нарадчу кімнату. 

До слова, Кривош відмовився ставати перед судом.  І заявив, що ні про що не шкодує. 

21 липня поліція Волині отримала повідомлення від терориста, який заявив, що взяв у заручники людей на Театральному майдані міста.  Центр Луцька перекритий і для людей, і для автомобілів. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував захоплення заручників у центрі Луцька. Також він назвав ім'я зловмисника. ІА «Конкурент» знайшло сторінку терориста в твітері. Зокрема, там він опублікував вимоги, а раніше публікував відео. Відомо також, що він викинув одну гранату – її вдалося знешкодити вибухотехнікам. 

Згодом на події відреагував Президент України Володимир Зеленський. Він заявив, що взяв ситуацію під особистий контроль.  СБУ розпочала кримінальне провадження щодо захоплення заручників у Луцьку за статтею терористичний акт.

Як відомо, готувався до операції заздалегідь. У Харкові затримали його спільника. Арсен Аваков зазначив, що це неврівноважена людина. Чоловік сформував власне уявлення справедливості, вигадав помсту світові.

Спочатку терорист звільнив трьох заручниківПісля діалогу з правоохоронцями чоловік вийшов з автобуса і здався

До слова, Зеленський розповів, як домовлявся із терористом про звільнення заручників. А в МВС прокоментували, чому зволікали зі штурмом. В Офісі Президента також розповіли, що терорист перебував під прицілом понад 20 снайперів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ ПРО ЗАРУЧНИКІВ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 листопада 2020
11:43
06 листопада 2020
16 жовтня 2020
13 жовтня 2020
18 вересня 2020
11 вересня 2020
07 вересня 2020
14 серпня 2020
16:10
31 липня 2020
12:40