Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин п'ятниці, 1 грудня

П'ятниця, 01 грудня 2023, 21:00

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за п'ятницю, 1 грудня. 

Про те, що волинський військовий сказав, що «треба воювати, а не працювати замість Поліщука»

 

Військовий Андрій Козюра, який у Луцькій міській раді нагадав про війну в країні, повертається на Куп'янський напрямок з допомогою від волонтерів. Зокрема, він везе захисникам на передову FPV-дрони, «мавіки», шини для авто та інше. Козюра зазначає: завдяки благодійному аукціону замовили FPV-дрони, вартість яких більша, ніж активісти «вибили» у мера Луцька Поліщука для ЗСУ на 2024 рік. 

Про те, що луцький ресторатор вивів шахраїв на чисту воду

 

Відомий луцький ресторатор Олег Іванюк викрив шахраїв, які пропонували йому «підробіток». 

У месенджері WhatsApp чоловікові надійшло повідомлення від так званої Лори. Жінка пропонувала онлайн-роботу: оцінювати ресторани та залишати про них відгуки. Обіцяли 50 грн за тестове завдання, а далі заробіток мав становити до 3000 грн на день. Ресторатор спершу закликав узаконити їхні робочі відносини, а згодом забажав аванс за нібито виконання завдання. Після тривалого листування шахраї заплуталися й надіслали повідомлення від чоловічого роду. А згодом назвалися Лаурою замість Лори.

Про те, чому на Київському майдані у Луцьку прибрали найбільший прапор

 

У Луцьку зняли найбільший стяг, що знаходився на Київському майдані, перед будівлею Волинської обласної військової адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів