путін керує війною особисто: експерт розповів, чому це на користь Україні
Особисте втручання президента рф володимира путіна в управління діями російської армії в Україні підтверджує його «комплекс Наполеона» і грає на руку ЗСУ, яким протистоїть значно чисельніший ворог.
Про це розповів український військовий експерт Олег Жданов, – інформує ТСН.
Зі слів Жданова, коли політики починають керувати війною безпосередньо, така війна заздалегідь програшна. Тому така ситуація лише на користь українській армії.
«Може, у путіна комплекс Наполеона – він хоче сам водити полки по нескошених травах, тому і втручається в ці дії й ставить такі завдання. Тому, до речі, ми бачимо на фронті шалені атаки, безглузді втрати особового складу та техніки заради виконання поставлених завдань. Ну що ж, нехай: чим більше знищимо, тим легше нам буде потім звільняти ці території», – зазначив військовий експерт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Росіянин засудив путіна і «руський мір» та спалив військовий квиток (відео)
- Путін не буде диктувати умови миру, – канцлер Німеччини Шольц
- У стилі «Карткового будинка»: про становлення режиму путіна знімуть серіал
- У путіна вже запевняють, що не можуть першими завдати ядерного удару