"Любарт" розірвав "Інтер" та вийшов у фінал Першої ліги

Субота, 26 червня 2021, 14:45
«Любарт» розірвав «Інтер» та вийшов у фінал Першої ліги

ФК "Любарт" переміг у другому півфінальному матчі проти донецького "Інтера" та вперше у своїй історії вийшов до фіналу Першої ліги.

Нагадаємо, вчора князі програли 3:4.

Сьогодні рахунок  на 9 хвилині відкрив Сергій Вишневський. На 17-й подвоїв капітан Владислав Козачок. Майже одразу Богдан Мізюк засвітив на табло 3:0, а Сергій Піддубний у роздягальню забив четвертий гол.

З перших хвилин другого тайму гості вийшли грати з п'ятим польовим гравцем, проте позитивного результату досягнути не змогли. Натомість Вишневський та Козачок оформили по дублю, зробивши рахунок 6:0.

На 33 хвилині Максим Літвінов відквитав один м'яч, але досить швидко Сергій Вишневський оформив хет-трик, засвітивши на табло 7:1. Наступний гол забив Назар Сеник, а Назар Дробашко в останні секунди відквитав ще один м'яч.

У підсумку лучани здобувають перемогу з рахунком 8:2 та боротимуться за золото чемпіонату. Зауважимо, що "Любарт" вперше у своїй історії брав участь у змаганнях Першої ліги й одразу вийшов до фіналу. Раніше князі здобули "бронзу" Другої ліги.