"Любарт" вийшов у фінал Абсолютного чемпіонату Волині

Неділя, 14 березня 2021, 13:58

ФК "Любарт" вдруге у своїй історії вийшов у фінал Абсолютного чемпіонату Волині з футзалу.

За сумою двох матчів у півфіналі "князі" здолали "ТТІ" з Нововолинська.

Так, у суботу, 13 березня, лучани впевнено обіграли суперників з рахунком 4:0. Детальніше про гру можна прочитати тут

14 березня колективи вдруге зійшлися на паркеті "Арени спорт". У доволі напруженому протистоянні, мінімальну перемогу здобув "ТТІ". Так.

На перших хвилинах за "зв'язківців" відзначився Юрій Кошелинський. Проте ще в першому таймі рахунок зрівняв головний голеадор цієї серії Сергій Степанюк

Команди продовжили доволі рівну боротьбу і в другій половині Михайло Соколян завдав потужного удару, з яким голкіпер "лицарів" Андрій Янчук не впорався.

У підсумку – 1:2. Але "Любарт" виходить у фінал за сумою двох матчів: 5:2. Там вони зустрінуться з срібним призером "регулярки" МФК "Хорів". Колектив Віктора Ревка, який  укомлектований фаховими футзалістами з Першої та Другої ліг України, у драматичному протистоянні пройшов хорівську "Надію" (5:4).

Нагадаємо, що "Любарт" є чинним абсолютним чемпіоном Волині та переможцем Регулярного чемпіонату у 2021 році. До слова, тріумфатор цьогорічної Суперліги стане учасником фінальної частини змагань Другої ліги України.