Поділитись:

Ми свої обов'язки виконуємо чесно, – Тарас Шкітер про 100 днів "СВІДОМИХ" у Луцькраді (відео)

Середа, 10 березня 2021, 15:00

Упродовж перших ста днів каденції фракція "Громадянський Рух "СВІДОМІ" була активною і працювала над ключовими пріоритетами, озвученими лідером команди Андрієм Покровським перед початком роботи нової міської ради.

Про це розповів депутат Луцької міської ради, голова фракції "Громадянського Руху "СВІДОМІ" Тарас Шкітер у програмі  "Відкрита влада. Місто" в ефірі ТРК "Аверс".

Зі слів Тараса Шкітера, за 100 днів роботи у Луцькраді депутати "Громадянського Руху "СВІДОМІ" встигли зробити чимало:

"Ми свої обов'язки виконуємо чесно", – зазначив Тарас Шкітер.

Фракція "Громадянського Руху "СВІДОМІ" першою з-поміж інших прозвітувала про свою діяльність в прямому ефірі 9 лютого 2021 року.

Як відомо, раніше лідер команди Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрій Покровський озвучив 5 ключових пріоритетів, над якими працюватиме фракція у Луцькій міській раді. Тарас Шкітер коротко розповів, як відбувається реалізація цих планів.

Розробка комплексної транспортної схеми міста Луцька та громади

Від фракції "Громадянського Руху "СВІДОМІ" в комісії працюють Михайло Наход і Андрій Маруняк. Вони беруть активну участь в обговореннях і висвітлюють роботу комісії у ЗМІ.

Читайте більше:

Реконструкція та розширення проспекту Волі

Важливий для лучан проєкт тягнеться багато років. Зі слів Тараса Шкітера, у п'ятницю, 12 березня, міський голова буде презентувати проєкт реконструкції, і "СВІДОМІ" планують активно долучитися до участі в обговоренні.

Читайте більше: Зелені зони і нові тротуари: Шкітер про необхідність реконструкції проспекту Волі в Луцьку (відео)

Пошук земельних ділянок для будівництва нових дитячих садочків та шкіл, в тому числі приватних

Сьогодні в Луцьку влаштувати дитину в садочок неподалік від будинку дуже важко. Тож, на думку Тараса Шкітера, потрібно шукати земельні ділянки і на вигідних для інвестора умовах віддавати їх, щоб приватний інвестор заходив і будував дитячі садочки і школи. 

Затвердження 5-річних графіків черговості ремонтів прибудинкових територій та вулиць

Перелік ремонту прибудинкових територій ґрунтується на необхідності ремонту, тобто, чим гірший стан, тим вищим у переліку має бути двір. Відповідно, і ремонтувати їх повинні за списком.

"В нас є практика з минулих років, що переходили, наприклад, з першого двору до п'ятого, до четвертого... Тобто виходить, що менш пріоритетний двір ремонтують швидше, ніж більш пріоритетний двір. Це явно несправедливо, ми з цим миритися не будемо. Ми говоримо: давайте переглянемо цей список, обговоримо його, сформуємо і будемо рухатися тільки за цим списком", – зазначив депутат.

Читайте більше: Ремонти луцьких дворів та доріг: гаряча дискусія депутатів у прямому ефірі (відео)

Розробка Стратегії розвитку Луцької громади на наступні 10-15 років і пандемія коронавірусу

Обласному центру Волині потрібна Стратегія розвитку. Цей документ особливо важливий, коли йдеться про кризові моменти, зокрема такі, як пандемія коронавірусу.

Як зауважив Тарас Шкітер, зараз є багато критиків і вакцинації, і вакцини.

"Можна по-різному ставитися і до президента, і до уряду... Але ми розуміємо, що вакцинуватися потрібно, що до цього треба підійти відповідально, тут політики точно не має бути. Коли закінчилася перша хвиля в червні, всі відпочили, кафе/бари запрацювали, а потім всі ми побачили, що... кількість людей, які хворіють, зросла", – зауважив депутат.

Тому міська влада і обласна влада мають контролювати наявність вакцини і процес вакцинації загалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 квітня 2021
10:11
13 квітня 2021
19:20
11 квітня 2021
10:00
10 квітня 2021
16:00
10:00
09 квітня 2021
18:35
05 квітня 2021
01 квітня 2021
12:10
30 березня 2021
26 березня 2021
12:00