Поділитись:

На Волині до місцевих бюджетів сплатили майже чотири мільярди гривень

П'ятниця, 06 листопада 2020, 17:37

За підсумками десяти місяців 2020 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено 3 мільярди 989 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, волинські платники податків до місцевих бюджетів спрямували на 5,7 відсотка податків більше проти аналогічного періоду торік, – повідоили в ГУ ДПС на Волині. 

«Головний податковий акцент нинішнього складного періоду – всупереч коронакризі податкові надходження загалом та, зокрема громад Волині, зростають. А це свідчить про відповідальність бізнесу, якісний податковий супровід платників з боку ДПС та належний діалог податкової служби з представниками підприємництва», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила очільниця волинських податківців, обов’язок кожного керівника громади, який дбає про фінансову стабільність, – забезпечити сприятливі умови для діяльності легального бізнесу.

«Представники бізнесу демонструють своє бажання працювати у правовому полі і сплачувати податки, незважаючи на надскладні умови через пандемію COVID-19. Така позиція заслуговує на підтримку, оскільки саме ті бізнес-проекти, у яких легальні наймані працівники та належно оформлені земельні відносини, найбільш вагомо впливають на рівень добробуту громади», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 січня 2021
16 січня 2021
15 січня 2021