Поділитись:

Платники податків на Волині поповнили бюджети на понад сім мільярдів гривень

П'ятниця, 06 листопада 2020, 08:50

Упродовж десяти місяців 2020 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплачено 7 мільярдів 459 мільйонів податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума податків, мобілізована протягом січня-жовтня поточного року на території області, на 10,2 відсотка перевищує аналогічні надходження торік, – інформує ГУ ДПС на Волині. 

«Ріст надходжень до бюджетів усіх рівнів у складних економічних умовах через пандемію COVID-19 досягається шляхом якісного адміністрування з боку фахівців ДПС, ефективної протидії податківців спробам мінімізації та завдяки скоординованим заходам усіх гілок влади в напрямку детінізації економіки. Як наслідок, конкурентні умови реального бізнесу покращуються. Відповідно, зростають податкові відрахування», – запевнила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що питання фінансової самостійності громади, регіону, країни в цілому завжди має виняткову вагу.

«У період світової пандемії бюджети всіх рівнів повинні ритмічно отримувати кошти для фінансування нагальних питань. Щоб запобігти поширенню коронавірусу ми пропонуємо платникам отримувати інформацію, подавати звітні дані та спілкуватися з податковою службою дистанційно. Цілодобово до послуг платників податків Електронний кабінет», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021