Поділитись:

Покровський: «Луцьк може стати одним із центрів ІТ-індустрії в Україні» (фото)

П'ятниця, 23 жовтня 2020, 16:00

За останні місяці через пандемію коронавірусу на планеті тисячі компаній перейшли в онлайн: деякі використовують це як додатковий майданчик ведення бізнесу, але більшість уже зробила це основним способом продажу.

Тож ІТ-сфера економіки стала затребуваною, як ніколи, тому влада повинна приділяти їй більше уваги. Компанії цієї галузі готові розвиватися, створювати нові робочі місця, залучати інвестиції. Усе це – величезний позитив для бюджету, як цілої країни, так і місцевих бюджетів. Про те, як підтримати цю бізнес-сферу та сприяти її процвітанню, спілкувалися Андрій Покровський та Алла Надточій на зустрічі із представниками луцького ІТ-сектору.

"ІТ-галузь у Луцьку потрібно максимально стимулювати до розвитку. Фінансові надходження, які може забезпечити цей сектор, - це і податки, і покращення життя людей. Якщо це замовлення з-за кордону, то це прихід коштів в українську економіку", – наголосив лідер "СВІДОМИХ" Покровський.

А також додав, якщо у Луцьку є такі компанії, які можуть масштабуватися, створюючи школи для навчання ІТ або підвищення кваліфікації, то навколо них зі студентів може сформуватися потужний кластер.

"І цей кластер матиме всі можливості перерости в Кремнієву долину, як це було у США. У нас би виростали свої кадри, які б тут і залишалися працювати та розвивати обласний центр", – розповів Андрій Покровський.

Своєї чергою представниця Громадянського Руху "СВІДОМІ" Алла Надточій додала, що це дало б можливість лучанам комфортно і в достатку проживати у своєму рідному місті, а не виїжджати у пошуках кращої долі за кордон.

Представники Громадянського Руху “СВІДОМІ” пообіцяли максимальну підтримку луцьким ІТ-спеціалістам. Зокрема, йшлося про налагодження співпраці та реалізацію спільних проєктів з місцевим ІТ-кластером та впровадження у волинських ВНЗ прикладних програм з поєднання навчання та праці в ІТ-сфері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 червня 2021
14:00
09 червня 2021
14:00
07 червня 2021
16:24
27 травня 2021
10:00
25 травня 2021
21 травня 2021
20 травня 2021
11:45
18 травня 2021
12:35
12 травня 2021