Поділитись:

Чи буде Макдональдз у Луцьку (відео)

Середа, 21 жовтня 2020, 14:00

Залучення інвестицій, створення робочих місць та відкриття МакДональдзу у Луцьку – теми, які обговорювали лідер Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрій Покровський та депутатка міської ради Алла Надточійвідповідаючи на питання лучан. 

Так, модераторка спілкування Галина Падалко пригадала, що кілька років тому в обласному центрі могли відкрити МакДональдз. Проте через ряд причин цього так і не сталося, а землю, де планував розміститися всесвітньо відомий заклад харчування, виділили під облаштування скверу. 

“Це було дискусійне питання. Мабуть, ми докладемо максимум зусиль для того, щоб завести такі компанії в наше місто, аби вони могли працювати, розвиваючи навіть туризм”, – натомість зазначила Алла Надточій. 

Разом із цим Андрій Покровський наголосив на необхідності максимального захисту внутрішніх інвесторів та потребі створення умов для залучення зовнішніх вливань в економіку міста:

"Можливо не всі розуміють наскільки це важливо, але як бізнесмен з 20-річним стажем знаю, що весь світ бореться за зовнішніх інвесторів. Держави конкурують, аби інвестор заходив і гроші “затікали” в економіку, оскільки тоді країна здобуває певні результати і піднімається по рейтингу серед інших". 

На його думку, потрібно зробити все, аби іноземці привозили свої кошти в Луцьк, відкриваючи тут власний бізнес та надаючи людям можливість гідно працювати. 

Своєю чергою Алла Надточій вважає, що завдяки об'єднанню Луцька з прилеглими селами, з'явиться більше можливостей для приваблення інвесторів:

"У нас на сьогодні буде можливість співпрацювати із приєднаними до Луцька громадами і розуміти, що вони хочуть на своїх землях, і що ми можемо запропонувати зовнішньому інвестору".

"Нам все вдасться, якщо ми залучимо сюди нових інвесторів. Створення нових робочих місць – це пріоритет, це найперше, над чим ми повинні працювати. Від цього будуть залежати наші податки і бюджет: що ми можемо розвивати та куди вкладати ці кошти. Ми над цим готові працювати", – резюмувала Надточій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 вересня 2022
26 вересня 2022
20:00
25 вересня 2022