Поділитись:

Покровський зустрівся з працівниками West Auto Hub у Луцьку (фото)

Четвер, 22 жовтня 2020, 16:30

Місцевий бізнес заслуговує постійної та комплексної підтримки влади не тільки на папері. 

Такого висновку дійшли на зустрічі представників Громадянського Руху "СВІДОМІ" із працівниками "West Auto Hub", яка відбулася у четвер, 22 жовтня.

Спершу для лідера руху Андрія Покровського та представниці руху Алли Надточій провели екскурсію підприємством. Розповіли, чим займається "West Auto Hub" та в чому їх переваги і унікальність на локальному та всеукраїнському рівні. 

Далі "СВІДОМІ" зустрілися із працівниками компанії. Говорили про те, що турбує громаду наразі, які виклики передбачає адміністративна реформа, та як Луцьку стати містом, з якого не хочеться виїжджати.

"Для нас важливо давати вам можливість розвиватися надалі. Зараз люди готові до змін. Вони хочуть їх бачити. У мене є донька, студентка університету. І багато її однолітків зараз шукають можливості втекти за кордон. Бо вони вже не такі, як ми. Ми потерпимо, а вони вже категоричні, і шукають, де їм краще. Я мрію змінити місто для того, щоб моя донька не тікала з нього. Щоб вона, як і я, залишилася тут жити", – сказала Алла Надточій.

Одним із особливо важливих пунктів програми "СВІДОМИХ" є підтримка бізнесу. Для цього команда пропонує створити у Луцькій міській раді Департамент з підтримки бізнесу і залучення інвестицій, який би співпрацював безпосередньо із бізнесом. Адже саме від таких рішень залежить економічна спроможність майбутньої утвореної громади.

"Саме зараз у вас є можливість покращити майбутнє. Не зволікайте. Не звертайте увагу на те, що ви вже "втомилися слухати чергові обіцянки". Думайте про те, що кожен із вас хоче лишитися жити в своїй країні, у своєму місті. І зараз від вашого вибору залежить майбутнє громади. Приходьте до нас із пропозиціями, порадами, навіть із проблемами. Ми разом попрацюємо над тим, аби їх вирішити, і зробити наше життя кращим. Повірте, тільки ті, хто тут живуть, справді цікавляться і вболівають за це місто", – зауважив Андрій Покровський.

"СВІДОМІ" закликали працівників "West Auto Hub" прийти та проголосувати на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня. Вони запросили однодумців долучитися до команди і спільно впроваджувати важливі для кожного зміни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Аеропорт і сміттєпереробний завод: Покровський про стратегічні проєкти для Луцька

Надточій на теледебатах: "Увесь бізнес у Луцьку має працювати на рівних умовах"

Чи буде Макдональдз у Луцьку (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:00
14 червня 2021
13 червня 2021
16:10
12 червня 2021