Поділитись:

«Кічкарівка» втратила 40% хлібних кіосків: підприємство просить владу підтримати місцевого виробника

П'ятниця, 16 жовтня 2020, 09:30

Малий та середній бізнес – основні наповнювачі бюджету Луцька, тож влада міста має підтримувати місцевих виробників та всіляко сприяти їхній діяльності. У цьому переконана депутатка Луцької міської ради та представниця Громадянського Руху "СВІДОМІ" Алла Надточій

На цьому вона наголосила під час розмови з працівниками ТзОВ "Західторгхліб", де виготовляють відому усім лучанам випічку ТМ "Кічкарівка". Зустріч, на якій також були присутні співзасновник "СВІДОМИХ" Тарас Шкітер та директор ТОВ "Оселя парк" Андрій Худоба, відбулася у четвер, 15 жовтня.

Працівники звернулися до Алли Надточій з проханням сприяти діяльності їхнього підприємства, адже кількість кіосків зі збуту хлібобулочних виробів "Кічкарівки" скоротилася майже на 40%. Усе через труднощі з отриманням дозволів для їх встановлення. 

"Ми зобв'язані підтримувати місцевих виробників! Їм треба допомагати, а не перешкоджати, бо це і робочі місця для наших лучан, і наповнення бюджету", - наголосила Надточій у відповідь.

Присутній на зустрічі співзасновник Громадянського Руху "СВІДОМІ" Тарас Шкітер розповів, що у планах команди Покровського створити Департамент підтримки бізнесу у Луцькій міській раді:
 

"Це необхідно для нашого міста, щоб будь-який малий підпримець, бізнесмен чи навіть велика компанія знали, до кого вони можуть звернутися зі своїми проблемами. А Департамент своєю чергою надаватиме підтримку та необхідні роз'яснення. Окрім того установа займатиметься залученням інвестицій".

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 січня 2021
10:50
31 грудня 2020
24 грудня 2020
23 грудня 2020
13:50
11:14
22 грудня 2020
20 грудня 2020
12:33