Поділитись:

Рибпатруль передав Луцькому зоопарку майже 40 кілограмів риби

П'ятниця, 15 травня 2020, 11:02

13 травня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля передали 39 кг свіжоморожених водних біоресурсів до Луцького зоопарку. На корм тваринам віддали рибу, вилучену з безгосподарських сіток на водних об’єктах Волинської області.

Про це повідомили у пресслужбі патруля. 

«Вилучені водні біоресурси зберігаються на складі управління. Комісією ухвалюється рішення щодо безоплатної передачі риби на корм тваринам у вигляді благодійної допомоги. У цьому випадку риба передається комунальному підприємству Луцький зоопарк», – повідомили в управлінні Держрибагентства у Волинській області.

Волинський рибоохоронний патруль вже не вперше проводить таку акцію. У жовтні 2019 року у зоопарк було передано 52 кг водних біоресурсів. В управлінні сподіваються, що подібні ініціативи допоможуть працівникам зоопарку полегшити утримання мешканців звіринця.

Довідково: 

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Порушення відповідно до порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2020
15:14