Поділитись:

У Луцьку подача води може стати погодинною, – водоканал

Понеділок, 06 квітня 2020, 15:39

28 тисяч домогосподарств-клієнтів КП «Луцькводоканал» й досі не оплатили послуги водопостачання та водовідведення, які отримали у лютому 2020 року.

Споживачі такими діями можуть призвести до проблем із подачею води, нехтуючи правилами оплати, – повідомляє пресслужба КП “Луцькводоканал”.

Із загальної кількості споживачів, яка становить 86,5 тисяч, 28 тисяч – це майже 30 % неплатників, які проігнорували заклики і складну ситуацію в країні, поставивши підприємство у надскладні умови, які можуть в подальшому призвести до перебоїв із подачею води. Більшість із них – це люди зі стабільними фінансовими доходами.

Внаслідок цього КП «Луцькводоканал» недоотримало більше 3 млн грн, що уже фактично ставить під реальну загрозу нормальне функціонування підприємства. І це попри те, що вартість послуги водопостачання і водовідведення є однією із найнижчих – 120 грн.

Критично низький рівень оплат може завершитися погодинною подачею води замість цілодобового водопостачання.

«Наголошуємо на важливості своєчасних оплат за послуги, адже саме від вас залежить стабільне цілодобове постачання води у ваші ж домівки! Після карантину боржники матимуть кількамісячні заборгованості, які буде ще складніше сплатити і матиме значно важчі наслідки для свідомих неплатників», – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
12:50
27 травня 2020