Поділитись:

Лягти під ніж і прокинутися красивою: які пластичні операції найчастіше роблять у Боголюбах (фото)

П'ятниця, 08 жовтня 2021, 11:45

Луцьк безперечно може похвалитися видатними хірургами, які оперують заради краси. Пластичні операції сьогодні стали доступними та мають попит, адже жінки з віком все більше хочуть чи то змінити себе, чи то удосконалити. 

Які операції роблять у Луцьку та скільки за це готові платити жінки, журналістам ІА "Конкурент" розповів лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург медичного центру "Боголюби" Олександр Матвіюк, який, до слова, увійшов у сотню кращих лікарів України. Працює вже 16 років.

 

– Ще кілька років тому українці з недовірою ставилися до пластичної хірургії. Проте зараз цим нікого не здивуєш. Що вплинуло на думку людей?

– Пластична хірургія стала доступнішою, і це вже не розкіш. Сьогодні світ живе за законами моди і технологій. І на думку людей можуть вплинути лише реальні факти та приклади. Пластична хірургія в Україні розвивається і з впевненістю можу сказати, що знаходиться на високому рівні. Постійні міжнародні навчання дають змогу нам застосовувати і впроваджувати світові методи проведення пластичних операцій і тим паче на сучасному операційному обладнанні. Якість проведених мною операцій відповідає світовим стандартам і  моя кваліфікація дозволяє це гарантувати. Я впевнено роблю те, що знаю, як і не берусь за те, чого не знаю. Наприклад, ринопластика – таку операцію я не виконую сам.

– Що зараз в тренді? Що люди прагнуть змінити чи удосконалити в собі?

– Апріорі медицина в тренді. Це галузь науки, яка найбільше розвивається на сьогодні в світі. В пластичній хірургії в тренді природна пропорційність. Тобто підкреслення індивідуальної натуральності в зовнішності, відновлення привабливого вигляду обличчя та форм тіла. Найчастіше пацієнти звертаються з проблемою втрати пружності шкіри обличчя та тіла внаслідок вікових та фізіологічних змін організму. В сучасній естетичній хірургії важливо зберегти природність, створити максимально натуральні форми тіла та його вигляд.

Найпоширенішими операціями в світі є мамопластика – корекція форми та вигляду грудей.  І Україна не виняток. На другому місці це блефаропластика –омолодження погляду і на третьому абдомінолпластика – пластика живота та ліпосакція – корекція форм тіла.

 

 

– Олександре, а скільки лучанки готові за це заплатити?

– Вартість пластичних операцій в нашій клініці є середньостатистичною по Україні. Дорого чи ні   залежить від того, з чим порівнювати. Якщо підрахувати суму за кілька років на те, скільки витрачають жінки на манікюр, перукаря і догляд за собою, то вартість пластичної операції не така вже й висока, враховуючи той факт, що зазвичай пластична операція виконується раз у житті і має довготривалий омолоджувальний ефект.

– Які операції доводиться робити частіше – коригування набутих чи вроджених дефектів чи все-таки удосконалення зовнішності?

– Удосконалення зовнішності хірургічним методом це і є корекція набутих чи вроджених дефектів тіла. Сфера моїх послуг в пластичної хірургії це корекція розміру і форми молочних залоз, корекція птозу, опущення молочних залоз, редукційна мамопластика – зменшення грудей, брахіопластика – зменшення провисання тканин внутрішньої частини плеча, глютеопластика – корекція форми і розміру сідниць, абдомінопластика – корекція жирових відкладень і м'язів живота, блефаропластика – корекція форми вік, розрізу очей, отопластика – корекція форми і розміру вушних раковин.

Естетичні маніпуляції коригують не лише зовнішність, а й мають неабиякий корекційний вплив на психоемоційний стан людини. Важливо розуміти пацієнта і вміти розрізнити, коли пластична операція принесе користь, а коли краще відмовити.

 

– То якщо ви бачите, що людині не потрібне втручання пластичного хірурга, ви відмовите?

– Мої консультації безкоштовні саме для того, щоб людина мала вибір і в майбутньому не стала жертвою недостовірно отриманої інформації і, як наслідок, жаль та смуток від результату. Я намагаюсь максимально все доступно пояснити, щоб людина мала повне уявлення про результат, який ми можемо досягнути хірургічно. І про свою відповідальність теж. Вже під час консультації приходить розуміння, чи варто далі продовжувати співпрацю з клієнтом, чи все-таки це не мій пацієнт. Звичайно, є такі клієнти, яких я відмовляю від проведення операції через недосяжність бажаного результату або його малої ефективності.

– Якщо після пластики пацієнт не задоволений роботою хірурга, то на чиєму боці закон?

– Так як офіційно спеціалізації «пластичний хірург» в Україні ще немає, тому й закону про пластичну хірургію не існує. Пластичні хірурги працюють на засадах лікаря-хірурга і несуть таку ж відповідальність, як і при будь-якій іншій хірургічній діяльності. 

Якщо така ситуація сталася, передусім питання незадовільного результату вирішується між пацієнтом та лікарем або установою, в якій даний лікар офіційно працює. Не думаю, що є такі хірурги, які спеціально зроблять свою роботу незадовільно. Брак досвіду, знань та кваліфікації може вплинути на кінцевий результат операції.

І тут питання вже стоїть у власному виборі хірурга.

Між пацієнтом та клінікою підписується ряд документів, які юридично гарантують безпеку і попереджають про певні ризики в разі недотримання умов домовленостей двох сторін. Про всі можливі наслідки в разі незадовільного виконання рекомендацій в післяопераційний період відновлення пацієнти попереджаються і несуть особисту відповідальність.

 

– То як не стати жертвою пластичного хірурга?

– Варіант один: відповідально поставитися до його вибору. А саме проконсультуватися з декількома хірургами офлайн, знайти відгуки та фото робіт даного хірурга та серед реальних людей. І на основі отриманої інформації приймати рішення. Від себе можу сказати, що пластичний хірург не може бути універсально досконалим майстром у всіх напрямках пластики. І якщо вам говорять: ‘’Так, приходьте, ми все зробимо і ускладнень в нас не буває, і вартість операцій в нас значно нижча”, то тут варто дуже сумніватися в кваліфікації даних спеціалістів. Вже під час першої зустрічі з хірургом людина робить для себе основний висновок, і це довіра свого життя хірургу та впевненість в майбутньому результаті.

– Олександре, розкажіть детальніше про ризики, які існують, коли людина зважилась на якусь пластику.

– Кожна операція – це виклик. Пацієнт приходить на пластичну операцію здоровим, а повинен піти здоровим, задоволеним і красивим.

 

 

– Яку кількість операцій вам доводилося проводити одній людині і скільки хірургічних втручань є безпечними?

– Якщо ви маєте на увазі наркоз, то сучасний є цілком безпечним. Я завжди порівнюю наркоз з водінням авто: статистика ДТП на дорогах за рік часу значно більша, ніж летальних випадків від отриманого чи перенесеного наркозу, але ж від водіння ніхто не відмовляється. Тому визначте для себе, що є безпечніше. Робити чи не робити пластичну операцію – це власний вибір людини, і якщо немає критичних протипоказань по здоров’ю, тоді це цілком виправданий крок.

Зараз спостерігаю тенденцію збільшення поєднаних операцій. Тобто під одним наркозом ми проводимо дві або навіть три хірургічні корекції одному пацієнту. Це зручно і для пацієнта, бо один наркоз, один відновлювальний період, а результат комплексний.

– Якщо, приміром, у людини біда: опіки чи якісь дефекти зовнішності, то операції виправдані. Але є жінки, які ходять «робити» ніс, губи, груди, і спинитися не можуть. Чи були у вас такі залежні від пластики пацієнти? І взагалі  з якого віку ліпше звертатися до лікаря?

Я оперую пацієнтів з 18 років. Є такі, які приходять на консультацію з батьками, з чоловіками, і спільно приймають рішення про операцію. Адже пластична операція виправляє не лише візуальний вигляд, а й позбавляє багатьох психологічних комплексів, що заважають повноцінно відчувати себе впевнено. 

Дев'яносто відсотків моїх пацієнтів – це сімейні люди, які в силу фізіологічних змін зважуються на пластичну операцію для того, щоб насамперед подобатись собі і своєму партнеру. Це здорові щасливі жінки, які вже мають дітей і бажають повернути пружність та гарну форму певних частин тіла. Це талановиті дівчата, які мають мету і сміливість виглядати розкішно. Це реалізовані чоловіки, які теж хочуть відтягнути процес старіння та виглядати приємно. Всі вони самодостатні люди, які нікому нічого не доводять. І залежності тут не місце.

– Аби лишитися красивою і молодою, жінка готова на будь-які жертви. А чи не з’являються якісь негативні наслідки через кілька років? Наприклад, чи не стане вдвічі більше зморшок, ніж мало би бути у тому віці?

– Сучасна естетична медицина  якраз таки направлена на боротьбу з ранніми проявами старіння. Результат омолоджуючих пластичних операцій є довготривалий і саме тому набирає такої популярності. Є такі фізіологічні, гормональні, вікові зміни, які без хірургічного втручання неможливо приховати. І тут вихід лише один. Очі першими видають вік – на допомогу приходить блефаропластика. Тіло жінки зазвичай після народження кількох дітей має вже далеко не той вигляд та пружність, і досить часто ніякі фізичні навантаження, дієти не дають бажаного результату. Втрата пружності шкіри, її обвисання та надлишок внаслідок швидкого схуднення. І тут теж на допомогу приходить пластична хірургія. Це не панацея від всіх фізичних вад, але реальний метод повернути красу, пружність та молодість тіла надовго. Нам всім хочеться подобатися насамперед собі, бути задоволеним виглядом в дзеркалі і ловити заздрісні погляди оточуючих.

Коли ви щось робите, щоб виглядати красиво, то насамперед ви робите це для себе.

Довідково:
Олександр Матвіюк народивсяу Луцьку 18 квітня 1982 року. У 2005 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського; у 2008 закінчив інтернатуру за спеціалізацією "загальна хірургія" на базі хірургічного відділення Волинської обласної клінічної лікарні; 2009-2016 рр. –на посаді завідуючого відділенням хірургії у ВОТМПО; 2015 р. – науково-практичне навчання в GMT-CLINIC; 2016 р. – навчання по пластичній та реконструктивній хірургії в Національному медичному університеті імені О. О.Богомольця. З 2016 року – пластичний хірург медичного центру "Боголюби". Одружений, троє дітей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:40
09:47
14 жовтня 2021
14:31
13:06