Поділитись:

Сокіл – Рожище: на Волині відремонтують одну із найгірших доріг

Вівторок, 01 червня 2021, 16:50

Днями Служба автомобільних доріг у Волинській області оголосила тендери на поточний середній ремонт двох ділянок дороги між населеними пунктами Сокіл та Рожище загальною протяжністю 18 кілометрів.

Дорогу планують відновити в межах програми «Велике будівництво», – повідомили в ОДА.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака, ділянка Оленівка – Сокіл автошляху Т-18-02/М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – / Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/ перебуває у найгіршому стані, у порівнянні з іншими дорогами області. У зв’язку з недостатнім фінансуванням на цій ділянці тривалий час здійснювали лише дрібний ремонт. Великоваговики, які курсують з піщаного кар’єру, розташованого поблизу села Сокіл, сприяли ще більшому руйнуванню дороги.

Ділянку Оленівка – Сокіл також планували відновити торік, однак, у зв’язку з блокуванням тендерної процедури торги були скасовані, а фінансування з цього об’єкта знято.

Служба автомобільних доріг у Волинській області провела коригування проєктно-кошторисної документації на цей об’єкт, аби відремонтувати на 7 км більше. Відтак буде відремонтовано 18-кілометровий відрізок, що пролягає населеними пунктами Сокіл, Оленівка, Топільне і Рожище.

Згідно з проєктом, планується вкласти трьохшарове покриття, заасфальтувати з’їзди і примикання, в’їзди в двори, а також встановити нові дорожні знаки, сигнальні стовпчики, бар’єрне огородження, зробити дорожню розмітку та облаштувати місця зупинки громадського транспорту. Оновити планують також і транспортне кільце у м.Рожище, а два мости, розташовані на дорозі, відновлять.

Окрім того, у межах населених пунктів будуть відремонтовані та влаштовані нові пішохідні та тротуарні доріжки. Уздовж дороги запроєктовано влаштування понад 7 км ліній зовнішнього освітлення, а також передбачено освітлення пішохідних переходів.

Відтак, аби виконати усі ці роботи, Служба автомобільних доріг у Волинській області через майданчик «Prozorro» оголосила тендери на поточний середній ремонт двох ділянок дороги між населеними пунктами Сокіл та Рожище.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
21:10
06 червня 2021
05 червня 2021
04 червня 2021