Луцькі спортсмени стали призерами фіналу Кубку України з грепплінгу

Неділя, 28 березня 2021, 20:00

Спортсмени луцького клубу GARDA стали призерами фіналу Кубку України з грепплінгу.

Про це спортивний клуб інформує на своїй фейсбук-сторінці.

Так, Дмитро Ковальчук та Олександр Устимович вибороли призові місця на фіналі Кубку України з грепплінгу, який відбувався 24 та 25 березня у Харкові.

Дмитро Ковальчук – спортсмен та тренер клубу GARDA і Луцької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 виборов бронзу серед дорослих у ваговій категорії до 71 кг у версії NO GI (без кімоно).

Олександр Устимович – також спортсмен та тренер клубу GARDA, боровся у версії GI в цій же ваговій категорії і також виборов бронзу.

Фінал Кубку України з грепплінгу був підсумковим чемпіонатом для відбору спортсменів у національну збірну України з грепплінгу. На захід приїздять найкращі борці з грепплінгу (чемпіони та призери своїх областей), а також часто й бразильського джиу-джитсу.

Важливо зазначити, якщо у бразильському джиу-джитсу спортсмени борються за рівнем присвоєних їм поясів, то у грепплінгу сутички між собою мають борці різних рівнів не залежно від поясу. Це в рази піднімає рівень конкуренції на змаганнях.