Ковельчанин виборов "бронзу" на чемпіонаті України з боксу та увійшов до збірної

Середа, 24 березня 2021, 23:08

Ковельчанин Олександр Бражнік здобув третє місце на чемпіонаті України з боксу серед юніорів 2005-2006 року народження.

Змагання тривали протягом тижн у Кривому Розі, – повідомили у пресслужбі Ковельської міськради.

Медаль Олександра Бражніка була єдиною для волинян і дозволила області посісти 12-те місце в загальному рейтингу. Спортсмен виконав норматив і здобув звання кандидата у майстри спорту, а також увійшов до національної збірної України.

Усього за звання найсильніших у 13 вагових категоріях змагався 371 спортсмен із 20 областей України.

Наступним етапом для хлопця стане навчально-тренувальний збір в селі Залізний Порт Херсонської області, де спортсмен готуватиметься до участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться у місті Батумі (Грузія).