Поділитись:

Розбазарювання волинських земель триває: цього разу «ощасливили» ексдепутата і його родину

Середа, 10 лютого 2021, 17:30

Відразу шестеро людей на Волині в рекордно короткі терміни отримали від Держгеокадастру дозволи на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок – кожна по два гектари.

Про це йдеться у наказах від 10 лютого, які підписав начальник управління Держгеокадастру Володимир Боярчук, інформує t1.ua.

Шість осіб отримали документи на 12 гектарів землі на території Печихвостівської сільради. Звернемо увагу, що у цьому переліку є родичі. Тобто Держгеокадастр вчергове демонструє непослідовність. Пересічні громадяни роками чекають на виділення паїв, а в цього випадку родичам після написання заяви оперативно видали дозволи.

«Щасливими власниками ділянок» стали — Гарусь Наталія Євгенівна, Гарусь Володимир Сергійович, Клемба Лілія Петрівна, Клемба Віталій Богданович, Клемба Дмитро Віталійович, Маркін Олексій Сергійович. За інформацією видання, в хід пішла земля, на якій мешканці села Стрільче обробляють городи, а «щасливчиками», як виявилося, стала родина Клемби Віталія, який минулу каденцію був заступником голови Горохівськоі районної ради Тараса Щерблюка.

Зауважимо, що ці рішення розходяться з державною політикою. Раніше керівництво Держгеокадастру України відзвітувалося міністру АПК Роману Лещенку про те, що указ Президента «Про передачу землі громадам» виконано на відмінно, та земля тепер належить громаді. Проте, як бачимо, керівництво волинських земельників і далі розпоряджається землями громади. 

Нагадаємо, раніше дев'ять громадян теж отримали фактично за день відповідні дозволи на ділянки в Шацькому районі. Площа кожної – 2 гектари. Місцева громада виступила проти такого рішення, адже на виділених ділянках, ймовірно, знаходяться промислові запаси будівельного піску. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів