Поділитись:

Коли туризм – то справа життя

Неділя, 27 вересня 2020, 12:00

Подорожі – це завжди цікаво і пізнавально, а коли це частина твоєї роботи, це ще весело і яскраво.

27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму. Напередодні свята завідувач кафедри туризму та готельно_ресторанної справи Луцького НТУ, кандидат технічних наук, доцент Лариса Поліщук розповіла ІА «Конкурент», чому туризм можне стати справою життя.

«У Луцькому національному технічному університеті є дві спеціальності: «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа. Тому якщо ви плануєте зробити туризм своєю професійною діяльністю, ми будемо раді бачити кожного», – розповідає Лариса Поліщук.

З її слів, викладачі разом зі студентами прагнуть пізнавати щось нове, тому багато подорожують, беруть участь у фестивалях. Останнім із них був Міжнародний фестиваль «Мисливська ватра», який відбувався в місті Сколе на Львівщині.

«Останнім часом особливої популярності серед молоді набуває активний відпочинок. Дедалі частіше трапляються нові слова – авто-квест, стріт-воркаут, паркур та інші. Разом із сучасними тенденціями і наші студенти, які проводять туристичні квест-маршрути «Стежками Старого Луцька», – каже Лариса Поліщук.

До слова, ЕКОПАРК «АМІЛА», розташований у лісовій зоні Турійського району, відкрив для викладачів і студентів цілий світ вражень та емоцій.

Для підвищення фахового рівня студентів проводяться практичні заняття на базі різних готельно-ресторанних комплексів.

Студенти університету багато подорожують, тому невід’ємною частиною навчання є досконале вивчення одразу декількох іноземних мов професійного спрямування – англійської, польської та німецької. Це забезпечує високий рівень підготовки та конкурентоспроможності фахівців на ринку праці.

Випускова кафедра співпрацює з університетами та підприємствами таких зарубіжних країн, як Польща, Туреччина, Болгарія, Греція.

Волинська область користується популярністю серед туристів не тільки з України, а й з-за кордону. Подивитися місцеві цікавинки та насолодитися величчю природи приїздять мандрівники з різних країн Європи та світу. І це не випадково, адже мальовнича Волинь приваблює не лише природними краєвидами, а й історичними пам’ятками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020
16:57
09:14
19 жовтня 2020
16 жовтня 2020
12 жовтня 2020
11 жовтня 2020
13:39
08 жовтня 2020
06 жовтня 2020
29 вересня 2020
28 вересня 2020
27 вересня 2020