Поділитись:

Пожежники перевіряють на Волині будівлі, де відбуватимуться вибори

Четвер, 24 вересня 2020, 17:41

Напередодні виборів рятувальники активно перевіряють стан приміщень та будівель, які плануються використовуватись у якості виборчих дільниць.

Інспектори ДСНС Волині оцінюють реальну готовність таких об'єктів до процесу волевиявлення громадян та за результатами перевірок надають керівникам об’єктів та головам виборчих дільниць рекомендації щодо усунення виявлених протипожежних недоліків, а також визначають контрольні терміни, – повідомили в ДСНС на Волині. 

Зокрема, 24 вересня такі перевірки відбулися у Любомльському, Локачинському, Камінь-Каширському, Володимир-Волинському районах області та місті Нововолинську.

Під час перевірок рятувальники звертають увагу на стан утримання евакуаційних виходів, справність обладнання протипожежного водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння та відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними у виборчому процесі, тощо).

Такі заходи будуть проводитися у кожному районі волинського краю для того, щоб забезпечити усім учасникам виборчого процесу безпечні умови для волевиявлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 жовтня 2020
29 жовтня 2020
16:04
15:00