Поділитись:

Економіка поступово оговтується, – волинські податківці

Четвер, 03 вересня 2020, 09:12

За підсумками восьми місяців 2020 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплачено 5 мільярдів 806 мільйонів гривень податкових платежів.

Сума податкових надходжень в області на 419,5 мільйона гривень перевищує аналогічні надходження торік, – інформує пресслужба ГУ ДПС у Волинській області. 

«На Волині ріст надходжень на 7,8 відсотка всупереч негативним тенденціям через пандемію COVID-19 вказує на поступове відновлення економіки та належний процес адміністрування податкових платежів з боку ДПС. Саме у період пандемії особливо очевидною стала доцільність та важливість запровадження електронних сервісів. Перехід на електронний формат взаємодії з платниками дозволяє бізнесу виконувати податкові зобов’язання та отримувати послуги від ДПС у безконтактній формі. Тим часом, фахівці податкової служби мають необхідну інформацію для аналітичної роботи з тим, щоб своєчасно запобігти бюджетним ризикам», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що в умовах карантину діє низка норм, які обмежують перевірки бізнесу та застосування штрафних санкцій.

Однак мораторій не перевірки та незастосування штрафів не дають підстав представникам підприємництва ігнорувати свої податкові зобов’язання, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Саме відповідальна позиція бізнесу – серед передумов, які дозволяють державі та органам місцевого самоврядування отримати кошти для фінансування безпеки країни та соціально-економічних програм. Для сумлінного бізнесу податкова служба завжди залишатиметься надійним партнером, що забезпечує якісний податковий супровід», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 жовтня 2020
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020
21 жовтня 2020
20 жовтня 2020
16 жовтня 2020
15 жовтня 2020
12 жовтня 2020