Поділитись:

На Волині сплатили понад 10 мільйонів гривень податків

Понеділок, 31 серпня 2020, 17:13

Господарюючі суб’єкти Волині протягом семи місяців 2020 року сплатили 10,1 мільйона гривень екологічного податку, що на понад 2 мільйони гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Сума податку, перерахована в області задля фінансування заходів з охорони довкілля, зросла як до загального фонду держбюджету, так і спецфонду, – повідомляє ГУ ДПС у Волинській області. 

Щоб попередити небезпечні для довкілля наслідки господарювання, держава та громади повинні опікуватися не лише дотриманням вимог закону, а й своєчасно залучати кошти для здійснення необхідних робіт. Оскільки екологічний податок належить до основних джерел фінансування заходів з охорони навколишнього середовища, своєчасне їх фінансування залежить від відповідальності СГД, котрі є платниками екологічного податку.

Отож, у Головному управлінні ДПС у Волинській області звертаються до представників підприємництва з проханням уважно аналізувати свою господарську діяльність та її вплив на довкілля. Якщо підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщує відходи виробництва у спеціально відведених місцях в обсягах, визначених законом, реєстрація платником екологічного податку – обов’язкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 жовтня 2020
19 жовтня 2020