Поділитись:

В Україні розроблять стратегію захисту дітей в Інтернеті

Четвер, 10 жовтня 2019, 18:02

В Україні почалася підготовка національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті. До розробки стратегії можуть долучитись батьки та діти, відповівши на запитання експертів

Про це повідомляється на сайті МОН.

Батьки та діти можуть долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті. Механізм простий – потрібно відповісти на запитання експертів в онлайн-анкеті. Відповідні опитувальники поширив офіс Уповноваженого Президента з прав дитини сьогодні, 9 жовтня 2019 року.

«Більшість дітей в України користується Інтернетом, проте нарівні із корисними можливостями в ньому є і певні небезпеки: ризики кібербулінгу, онлайн-грумінгу тощо. Саме тому в Україні розпочався підготовчий етап до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті. Робота над стратегією виконується за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку, Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства освіти України», – зазначила експертка із захисту дітей від насильства офісу Уповноваженого президента України з прав дитини Анастасія Дьякова.

Розробка нацстратегії відбуватиметься у такі етапи:

  1. Проведення дослідження щодо поточного стану проблеми в Україні, зокрема за допомогою онлайн-опитувань серед батьків та дітей, а також партнерів із державного, громадського та приватного секторів.
  2. Візит міжнародних експертів до України, який заплановано на 11-15 листопада поточного року з метою налагодження подальшої співпраці.
  3. Розробка та презентація рекомендацій Міжнародного союзу електрозв’язку, обговорення напрацювань та створення плану дій з розробки стратегії (18-19 грудня поточного року).

Рекомендації міжнародних експертів, розроблені за участю профільних представників українського державного, громадського та приватного секторів, і ляжуть в основу майбутньої стратегії з захисту дітей в Інтернеті, яка буде розроблена вже наступного року.

Долучитись до дослідження, заповнивши онлайнопитування, можна:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомо, скільки заробила за місяць роботи нова очільниця Міносвіти

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2020
05 квітня 2020
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
29 березня 2020
28 березня 2020
26 березня 2020