Надзвичайна спека, емоції та музика: перший день "Бандерштату" у фото

П'ятниця, 04 серпня 2017, 22:00

Фестиваль української музики "Бандерштат" відчинив свої двері любителям гутірок та якісної музики.

Перший день фестивалю відгримів 4 серпня на території села Рованці, що під Луцьком.

Потрапити на фестиваль можна було двома шляхами: через місток, який з'єднував центральний парк з Рованцями, або ж автомобілем дорогою, заїжджаючи зі сторони села, яку, до слова, вимостили за кошти благодійників спеціально до цього заходу.

Місток до фестивалю

Цю дорогу спеціально вимостили до «Бандерштату»

На території фесту можна було підзарядитися

Зранку на фестивалі було порівняно небагато людей. Одні приходили через місток, який дуже розгойдувався, і тут головне було тримати рівновагу, інші –приїздили автомобілями вище згаданою дорогою.

Охоронці на вході ретельно перевіряли сумки кожного, хто хотів потрапити за огорожу фестивалю, для того, щоб бува не пронесли заборонені предмети чи алкоголь. У рюкзаку однієї відвідувачки було пиво.

Охоронці перевіряли, чи немає в сумках колючо-ріжучих предметів

"У нас фестиваль без алкоголю! З пивом не можна", – відповів охоронець і відставив пляшку в сторону, де вже стояли вино, горілка та інші градусні напої, які не вдалось сховати від всевидячого ока охорони "Бандерштату".

Якщо в передобідню пору на території, де розмістили три сцени (головна, "важка" та тиха), ще доскладували металеві конструкції та встановлювали намети в наметовому містечку неподалік, то в частині поля, де проходили гутірки, вже виступали спікери, серед яких Енвер Бекіров, Яна Зінкевич, Вахтанг Кіпіані. До слова, присутні буквально "засипали" Кіпіані питаннями про Волинську трагедію, польсько-українські відносини та українську історію. Пізніше спілкування перейшло в афтограф-сесію, де Вахтанг підписував книжки, які він підготував разом з авторами сайта "Історична правда".

Журналіст Вахтанг Кіпіані

Медик-доброволець Яна Зінкевич розповіла про батальйон Госпітальєри

Громадський Активіст Богдан Климчук уважно слухає Кіпіані

Спікери гутірок дали багато тем для роздумів

Тим часом на тихій сцені уже був рух: виступали гурти "Очеретяний кіт", потім – Женя і Катя, а на urban stage вже "слемились" під хіти MOTANKA, FITZ ROY, Cherry-merry.

Хтось слухав гутірки сидячи...

..дехто лежачи

або стоячи під деревом і ховаючись від палючого сонця

Активно працювала і фуд-зона, де смажились шашлики, нарізались салати та охолоджувались напої. Тому "бандерштатівці" голодними точно не були.

Вони годували «бандерштатівців»

Журналістка Мая Голуб каже, що купила квиток на фестиваль на всі три дні

Там під Луцьким замком намети стоять

Туристична «Волинянка» привезла туристів

А тамували музичну спрагу на першому дні фестивалю такі гурти на головній сцені, як: "Ті, що падають вгору", Merva, "Тінь сонця", "Без обмежень", "OT Vinta", "Антитіла". Всі ці гурти радо представляли незмінні ведучі фетивалю: Вікторія Жуковська та М'яч Дредбол, які час від часу казали: "Вибачте нас, але без цього ніяк не обійтись, ми мусимо озвучити організаторів та спонсорів фестивалю". Люди їх вибачали і не стримували емоцій, коли на сцену виходили їхні улюблені музиканти.

«Ті, що падають вниз» - на головній сцені

Дівчина підспівує за солісткою «Ті, що падають вниз»

Співак Олександр Положинський і собі разом з усіма відривався під ритми гурту «Ті, що падають вниз»

На тихій сцені співають Женя і Катя

Бандерштатівська тренажерка

Хто не має свого намету - не біда, тут дадуть напрокат

Ближче до 21:00 вечора на вході на територію фесту утворилась величезна черга з охочих потрапити за огорожу. Очевидно люди, завершивши робочий тиждень, вирішили провести вечір п'ятниці саме на цьому фестивалі.

Любителі «важкої» музики в очікуванні наступного виконавця...

і любителі послемитись теж чекають.

Тінь сонця

Малеча відривається під пісні гурту «Тінь сонця»

Дернівський сільський голова Олександр Гуч - постійний відвідувач «Бандерштату»