Красиві диваки: чотири нестандартні образи "Бандерштату" у Луцьку (фото)
Гості літніх фестивалів – люди незвичайні і безмежно цікаві. Часто відвідувачі фестів підходять до свого зовнішнього вигляду навіть ретельніше, ніж музиканти на сценах. Люди вдягають дивні костюми, носять креативні зачіски, роблять оригінальні макіяжі та підбирають нестандартні прикраси. Все для того, аби відчути літо якнайкраще, і всім своїм виглядом показати, яким шаленим і неординарним є наш світ.
Фестиваль українського духу "Бандерштат" щороку приймає на березі річки Стир багато дивних і цікавих людей. Нестандартні образи фестивалю для вас зібрали журналісти ІА "Конкурент".
Фемілі лук
Киянка Яна і її маленька донька Лєра всі три фестивальні дні ловили захоплені погляди бандерштатівців. З дівчатами фотографувалися, їх постійно розпитували про особливості зачісок, з якими вони прийшли на фест. На голові у Яни заплетено 170 косичок, у Лєри – більше 60.
"В мене ця ідея виникла ще у 2018 році. Я тоді була тут на "Бандерштаті" заплетена, і мені це сподобалося. Цього року заплели і Лєрі. Люди реагують класно, фотографуються з нами. Це інколи дуже дивно, але загалом приємно", – розповідає вона.
Коси носити не важко. Єдине, що заплітати їх – справа доволі довга.
На "Бандерштат" кияни приїхали сім'єю. І поки ми розмовляли, чоловік Яни Микола активно лагодив унікальну корону ручної роботи, яку пізніше вдягла його дружина. Волинський фестиваль вони просто обожнюють. Вперше приїхали сюди з донькою ще у 2018 році. Цього року Лєра найбільше чекала виступу свого улюбленого гурту "Карна".
"Бандерштат" – це дуже круто. Тут є розваги, тут можна спати в наметах, уявляти, що ти в поході. І ще тут можна слухати рокерську музику. Мій улюблений гурт – "Карна". Як тільки їх почула, вони мені зразу сподобалися. Люблю пісню "Маленька", – щиро ділиться дівчинка.
Костя Грек і солоні чебуреки
Важко було не помітити на фестивалі львівського письменника Костю Грека. Епатажний чоловік ходив територією "Бандерштату" і викрикував віршики-примовляння, намагаючись продати видані власним коштом книжки. Він пропонував гостям фесту тонку книжку оповідань "Два солоних чебурека" про любов і журналістику бентежних дев'яностих, а також "більш ґрунтовну працю"(с) – "Досить бути провінцією". Справжнє ім'я чоловіка – Костянтин Андросов, але образ він підібрав під стать своєму творчому псевдоніму.
"У 2008 році Костя Грек видав свою першу книжку власним коштом. А ви знаєте, з нею що хочеш – те і робиш. Хочеш – палиш, хочеш – даруєш. Я ж хотів, щоб вона просувалася в маси. Коли її даєш в магазини, це неефективно, бо її ніхто не купує. Купують Жадана, Андруховича і тому подібне. Купують тих, кого знають. Мої книги беруть тільки таким чином.
Маючи на руках 5 тисяч примірників цієї першої книжки "Досить бути провінцією", я не знав, що з нею робити. А порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Я подумав: треба максимально звернути на це увагу. Я придумав такий епатажний образ, який кидається в очі. Я сам люблю античність, тому пішов до знайомої кравчині, яка пошила мені костюм", – розповідає Костя.
Вогняні коси
Жінка із золотими косами сиділа на траві і слухала виступ Саші Чемерова. Її зелена сукня ідеально гармоніювала зі світом навколо, а руде волосся плавно переходило у вогняні дреди. Їх жінка заплела два місяці тому. Каже, що вже час розплітати, але ще не готова прощатися зі своєю нестандартною зачіскою.
Віталіна приїхала із Харкова. На "Бандерштаті" вона втретє. Каже, на цьому фестивалі дружня і приваблива атмосфера. Це був її перший великий фестиваль, і для неї вже стало традицією приїжджати сюди улітку.
"У мене завжди було довге волосся, а штучні дреди – це можливість трохи урізноманітнити свою зачіску. Мені просто комфортно. Коли я заплітаюся, то відчуваю, що це такий дуже мій образ, мені подобається", – коротко розповідає жінка.
Свій фестивальний лук вона доповнила дерев'яними сережками, які роблять її схожою на скандинавську богиню.
Єдинорожики
На цю пару звертали увагу навіть посеред ночі. Віталік і Анна приїхали з Нового Роздолу, що на Львівщині. Пара провела "Бандерштат" у костюмах єдинорогів.
"Ми їх досить давно купили. Це вже третій фестиваль, на якому ми єдинороги", – розповідає дівчина.
Хлопець її доповнює: каже, що костюми їх привабили тим, що вони парні.
"Ми купили один, а потім побачили другий і вирішили, що треба брати. Це так м'яко і тепло, дуже любимо ці костюми. А ще, якщо сильно постаратися, то з капюшону виходить дуже класна подушка. Це зручно. Люди дивляться на нас і посміхаються. Не тому, що ми якісь не такі. А тому, що це мило. Ми собі єдинорожки, і нам класно", – каже Віталік.
А ви помічали оригінальних людей на "Бандерштаті"? Діліться своїми спостереженнями у коментарях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.