Поділитись:

Тисячі доларів готівки, але живуть в гуртожитках і без авто: що в деклараціях заступників голови Волиньради

Четвер, 18 квітня 2024, 13:13
Тисячі доларів готівки, але живуть в гуртожитках і без авто: що в деклараціях заступників голови Волиньради

У голови Волинської обласної ради Григорія Недопада є два заступники – Юрій Поліщук та Григорій Пустовіт. Що задекларували посадовці за 2023 рік та скільки отримували заробітної плати – з’ясовували журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент».

Перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук

Тисячі доларів готівки, але живуть в гуртожитках і без авто: що в деклараціях заступників голови Волиньради 

Декларація про доходи Юрія Поліщука за минулий рік з'явилася в Єдиному державному реєстрі декларацій 25 березня.

У своїй декларації політик також вказав дружину Тетяну Поліщук.

Минулого року в обласній раді йому вдалось заробити 618 003 гривні зарплати. В середньому ж, якщо підрахувати виходить, що за місяць йому нараховували орієнтовно по 51,5 тисячі гривень. Зауважимо, що мова йде не тільки про посадовий оклад, а й про премії, надбавки та інші додаткові виплати.

Окрім того, Юрій Поліщук зберігає готівкою 10500 доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата, гаражі та авто: що у декларації голови Волиньради Григорія Недопада

Дружина Тетяна заробила 111 801 гривню, працюючи у Ковельській поліклініці Волинської обласної ради, та ще 80 727 гривень у Волинській обласній лікарні  «Хоспіс» м. Ковель.

Щодо майна, то у власності першого заступника голови облради із 2006 року є житловий будинок у Ковелі, а з 2008 року пан Юрій є власником земельної ділянки площею 582 квадратних метри – теж у Ковелі.

Тетяна Поліщук із 2014 року має дві земельні ділянки площами 2500 кв. м та 2000 кв. м у селі Скулин Колодяжненської громади Ковельського району.

Із 2021 року жінка також має автомобіль RENAULT MEGANE SCENIC 2011 року випуску. Вказана у декларації вартість машини – 53520 гривень.

Оскільки Юрій Поліщук родом із Ковеля, а працює у Луцьку, то постає логічне питання, чи має він житло в обласному центрі. У декларації вказується, що має. Щоправда, то не зовсім повноцінне житло: він орендує кімнату в гуртожитку Волинського інституту післядипломної освіти, площею всього 12 «квадратів».

Згідно декларації, Юрій Поліщук  є президентом Волинської обласної федерації художньої гімнастики.

Заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт

Тисячі доларів готівки, але живуть в гуртожитках і без авто: що в деклараціях заступників голови Волиньради 

Декларацію за минулий рік Григорій Пустовіт подав 28 березня.

У ній чиновник також вказав дружину Аллу Пустовіт.

Минулого року в обласній раді йому вдалось заробити 622 573 гривні зарплати. В середньому ж, якщо підрахувати виходить, що за місяць йому нараховували орієнтовно по 51,8 тисячі гривень. Зауважимо, що мова йде не тільки про посадовий оклад, а й про премії, надбавки та інші додаткові виплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступнику голови Волиньради Пустовіту знову хотіли дати квартиру у Луцьку

Крім того, Пустовіт отримав 257 097 гривень пенсії (це близько 21,4 гривень на місяць). Також пенсійний фонд перерахував йому 10267 гривень монетизованої пільги. Задекларував Григорій Пустовіт і 129 гривень процентів від ощадбанку.

Заступник голови облради зберігав на банківських рахунках трохи більше 22 тисяч гривень, а готівкою мав 31500 доларів та 6015 євро.

Дружина Алла Пустовіт заробила минулоріч 161 893 гривні, працюючи у Волинському регіональному центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».  Зберігає на банківському рахунку 118 844 гривні.

Щодо майна, то у Григорія Пустовіта власного житла нема. Він має право користування на помешкання у гуртожитку в Луцьку, площа якого складає 42,57 кв. м, а власником є квартирно-експлуатаційний відділ міста Володимир.

Дружина Пустовіта має 50 відсотків власності квартири у місті Острог Рівненської області (площа 45,7 кв. м), яку розділяє із громадянином Олегом Поповичем.

Транспортних засобів у подружжя Пустовітів немає.

Григорій Пустовіт вказав у декларації також, що є членом Волинської обласної організації спілки офіцерів України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів