Поділитись:

Ні заощаджень, ні машин, ні квартир – лише зарплата: що в декларації очільниці Городищенської громади Соколюк

Середа, 17 квітня 2024, 11:02
Ні заощаджень, ні машин, ні квартир – лише зарплата: що в декларації очільниці Городищенської громади Соколюк

Очільниця Городищенської територіальної громади Світлана Соколюк минулого року змогла заробити майже пів мільйона гривень. Разом з тим у декларації за 2023 рік вона вказала декілька земельних ділянок, будинок та пенсію.

Відповідний документ з'явився в Єдиному державному реєстрі декларацій 26 березня.

Пані Світала того року за основним місцем роботи змогла заробити трохи більше як 477 тисяч гривень. Якщо підрахувати, то вийде, що в середньому за місяць жінці нараховували близько 40 тисяч гривень. Зауважимо, що в цю суму, окрім посадового окладу, також входять і премії, і надбавки, й інші різного роду додаткові виплати.

Згідно з декларацією, пані Світлана не тримала жодних коштів на рахунках у банку й не зберігала гроші готівкою.

Серед іншого жінка володіє двома земельними ділянками, вартість яких не вказала. Проте відомо, що перша у неї з'явилось ще в липні 2010 року, а її площа – 8 000 м2. Друга ділянка з'явилась у власності Світлани того ж 2010 року, але на місяць пізніше – у серпні. Загальна площа останньої – 2 000 м2.

Окрім цього, вказала в декларації керівниця Городищенської громади й будинок. Загальна площа житла – 86 м2, а вартість – 263,4 тисячі гривень. Зазначимо, що ним вона не володіє, а лише з червня 2019 року має право там проживати.

У своїй декларації Світлана Соколюк вказала й чоловіка Миколу Соколюка. Той у 2023 році заробітної плати ніде не отримував, а жив, напевно, тільки на одну пенсію – 29 400 гривень. В середньому це 2 450 гривень на місяць. Крім пенсійних виплат, пану Миколі заплатили й за оренду майна майже 16,4 тисячі гривень. Як і дружина він не тримає грошей в банку та не зберігає ані копійки готівкою.

Ні автомобіля, ні будинку у чоловіка, згідно з декларацією Світлани Соколюк, немає. Лише одна земельна ділянка з 2002 року є у власності Миколи Соколюка. Вартість землі не вказана, проте відомо, що її площа становить 18 570 м2.

Нагадаємо: Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич у 2023 році заробив майже пів мільйона гривень, заощадив декілька тисяч доларів та вказав у декларації два автомобілі, землю, квартиру та будинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів