Поділитись:

Кредит, квартири та пів мільйона зарплати: що задекларував селищний голова Торчина Кревський

Вівторок, 09 квітня 2024, 15:15
Кредит, квартири та пів мільйона зарплати: що задекларував селищний голова Торчина Кревський

Торчинський селищний голова Юрій Кревський оприлюднив декларацію за 2023 рік. Згідно з нею, минулого року він заробив понад пів мільйона гривень та отримав понад 40 тисяч гривень пенсії.

Відповідний документ з'явився в Єдиному державному реєстрі декларацій 31 березня.

Також у декларації він вказав дружину Юлію, доньку Єлизавету та сина Любомира.

Так, у декларації селищного голови вказано, що за основним місцем роботи йому нарахували понад 607 тисяч гривень. В середньому за 12 місяців роботи він отримував по 50,5 тисяч гривень щомісяця. Зауважимо, що в цю суму, крім посадового окладу, ще входять премії, надбавки та інші додаткові виплати. Ще у 2023 році він отримав 42 800 гривень пенсії, тобто в середньому це 3,5 тисячі гривень на місяць.

Разом з тим він декларує, що зберігає готівкою 400 тисяч у гривнях. Дружина Юлія теж частину коштів зберігає в готівці, але сума набагато менша – 100 тисяч гривень. Серед іншого у 2022 році Юрій Кревський оформив у банку кредит на суму 200 тисяч гривень. На кінець 2023-го йому ще лишилось виплатити 129 тисяч гривень заборгованості.

У грудні 2020 року дружина очільника Торчинської громади стала власницею автомобіля – VOLKSWAGEN TIGUAN 2011 року. Згідно з декларацією, вартість автівки на момент набуття права або ж за останньою грошовою оцінкою ставила 95,5 тисяч гривень. Зауважимо, що зараз на спеціалізованих сайтах з продажу вартість цього авто в середньому становить близько 10-12 тисяч доларів, але є й дорожчі.

Минулого року, в травні, дружина Юлія Кревська стала власницею садового будинку у Луцьку, площа якого становить 95,3 м2. Проте вартість об'єкта не зазначена. Але вказана вартість квартири, яка теж знаходяться у власності пані Юлії. Так, у січні 2020 року у неї з'явилась квартира у селі Великий Омеляник. Її площа – 73,8 м2, а вартість – понад 767 тисяч гривень. За рік до цього, у 2019 році, вже у Юрія Кревського теж з'явилась квартира, щоправда, менша – 38,6 м2. Але коштувала вона на момент набуття права рівно пів мільйона гривень.

Серед іншого у власності дружини перебуває три земельні ділянки та ще одна квартира, але її вартість у декларації не зазначена. Як і не вказане місце роботи Юлії Кревської та доходи, на які б вона могла придбати вищевказане майно.

Нагадаємо: Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук опублікував свою декларацію за 2023 рік. Згідно з нею, того року на посаді керівника містом він заробив понад 670 тисяч гривень. Разом з тим він не задекларував жодного житла чи заощаджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів