Поділитись:

Будинок тещі, авто, долари та пів мільйона зарплати: що задекларував очільник Рожища Поліщук

Четвер, 18 квітня 2024, 10:00
Будинок тещі, авто, долари та пів мільйона зарплати: що задекларував очільник Рожища Поліщук

Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук задекларував за 2023 рік понад пів мільйона гривень зарплати, легковий автомобіль та понад 10 тисяч доларів заощаджень.

Відповідний документ з'явився в Єдиному державному реєстрі декларацій 30 березня.

У своїй декларації політик також вказав дружину Ірину Поліщук, доньку Світлану Поліщук, доньку Анастасію Поліщук та тещу Софію Вавринюк.

Минулого року на посаді керівника Рожищенської територіальної громади йому вдалось заробити понад 556 тисяч гривень. В середньому ж, якщо підрахувати виходить, що за місяць йому нараховували близько 46,3 тисячі гривень. Зауважимо, що мова йде не тільки про посадовий оклад, а й про премії, надбавки та інші додаткові виплати. Окрім того, у 2023 році пану Вячеславу вдалось заощадити понад 10 тисяч доларів.

З 2013 року у власності міського голови опинився легковий автомобіль RENAULN TRAFIC 2008 року. Проте його вартість чоловік не вказав.

Згідно з декларацією, Вячеслав Поліщук не володіє ані квартирами, ані житловими будинками. З майна він має лише одну земельну ділянку у селі Кременець, площа якої – 20 187 м2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ні заощаджень, ні машин, ні квартир – лише зарплата: що в декларації очільниці Городищенської громади Соколюк

Дружина посадовця Ірина працювала у 2023 році в КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня». За рік роботи їй нарахували трохи більше як 148 тисяч гривень. Якщо підрахувати, то в середньому вона отримувала по 12,3 тисячі гривень за місяць. Окрім цього, у 2023-му вона виплачувала кредит. На кінець року їй лишилось повернути близько 32 тисяч гривень. Жодних земельних ділянок, помешкань чи заощаджень у жінки не було.

Доньки ж голови Рожищенської громади теж не вирізняються особливими статками. У Світлани, відповідно до декларації батька, минулого року було 176 тисяч гривень доходу. Ці кошти вона отримала від зайняття підприємницькою діяльністю. Інша донька Анастасія того року з прибутків мала лише стипендію від Луцького педколеджу – 29 187 гривень.

Теща Софія Вавринюк з доходів мала тільки пенсію. За минулий рік їй нарахували трохи більше як 49 тисяч гривень. Виходить, що щомісяця жінка отримувала по 4 тисячі гривень. Заощаджень на рахунках у банку чи готівкою пані Софія не мала. Проте з лютого 2011 року у власності жінки з'явився житловий будинок. Його вартість в декларації не вказали, проте відомо, що загальна площа помешкання – 81,8 м2. У вересні 2013 року вона стала власницею земельної ділянки у місті Рожище, площа якої становить 702 м2, проте вартість теж не вказана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів