Поділитись:

Суд скасував рішення Луцької райради про призначення Гурського її очільником

П'ятниця, 24 листопада 2023, 11:49

Волинський окружний адмінсуд скасував рішення Луцької районної ради про призначення Олександра Гурського її очільником.

Про це журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» повідомив депутат райради Віталій Сніжко.

Пан Віталій подав позов до суду з вимогою скасувати рішення ради про призначення нового очільника. Він зазначав, що вибори проходили з порушеннями, а тому Олександр Гурський протиправно обіймає цю посаду.

Суд позов задовольнив повністю та вирішив:

«Визнати протиправним та скасувати рішення Луцької районної ради «Про обрання голови районної ради» № 19/9 від 14 червня 2023 року. Стягнути шляхом бюджетних асигнувань Луцької райради на користь Віталія Сніжка судовий збір в розмірі 1 073 гривні», – йдеться у рішенні.

Рішення суду набере законної сили після того, як мине строк подання апеляції, адже райрада ще може не погодитися з таким рішенням та подати апеляцію.

Нагадаємо: що колишній керівник ради Олександр Омельчук виїхав за кордон, де записав відеозвернення. Він зазначив, що складає повноваження через тиск на нього та погрози. Проте очільник Луцької районної адміністрації Анатолій Костик повідомив, що підстав для такої заяви пана Омельчука він не вбачає, а про тиск і погрози йому нічого невідомо.

14 червня 2023 року новим очільником ради обрали Олександра Гурського, проте голосували депутати з порушенням регламенту, адже рішення про призначення нового голови з'явилося буквально в день сесійного засідання.

Довідково:
Пан Гурський був очільником Ківерцівської райради. Після того перебував на посаді старости Прилуцького округу. З грудня 2018 року по грудень 2020 року очолював Ківерцівську районну раду. Освіту отримав у Волинському державному університеті імені Лесі Українки у 2005 році. З 1992 по 2018 рік був приватним підприємцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів