Поділитись:

«Герої вмирають і про це не будуть пам'ятати», – дружина загиблого лучанина про перейменування вулиць

Неділя, 17 вересня 2023, 15:45

У Луцьку просили перейменувати вулицю Банделіані на честь загиблого на Луганщині захисника Сергія Климчука, проте справа так і не зрушила з місця.

Про те, що Герої вмирають, а їх подвиги забувають написала дружина загиблого Героя Світлана Климчук на своїй фейсбук-сторінці.

Пані Світлана написала, що фраза «Герої не вмирають» є міфом. Бо вони вмирають,  а все, що залишається після них – пам'ять і спогади близьких і рідних.

«Ваш подвиг будуть пам‘ятати і шанувати вічно. Ні, пам‘ять надто коротка. Забудуть, будуть відвертати очі, не бачитимуть каліцтв і надгробків. Не назвуть у вашу пам‘ять вулицю, бо, на думку чиновників, не такий вже ви й герой! Влада, яку ми обрали, це – ми! А от ні! Вибір без вибору. От що має пересічний виборець. Гімно чи тріска? Вибирай! Не хочеш? Тоді вибір звужується ще: псуєш бюлетень або не йдеш голосувати», – йдеться в дописі.

 

Також, зі слів пані Світлани, часто люди вірять у те, що «прийдуть хлопці з війни, наведуть порядок».

«А от ні! По-перше, мало прийдуть, по-друге, зламані прийдуть, по-третє, попадуть у сітки ловців героїчних душ для перемоги у чергових виборчих перегонах. Тому, не сподівайтеся, що наше «цивільне лайно» вони матимуть бажання і силу розгрібати! А загалом, дістало, що на 10- тий рік війни ми перебуваємо у такому місцевому болоті!», – обурюється лучанка.

Нагадаємо,  у Луцьку просили перейменувати вулицю Бенделіані на честь Сергія Климчука, який прожив там десять років і загинув на Луганщині у 2014 році. Згодом у  Луцькраді відповіли на петицію щодо перейменування вулиці Бенделіані.

 

Довідково:

Климчук Сергій Дмитрович 10 років проживав на вулиці Бенделіані 1а, там розміщена його меморіальна дошка. За захист України у російсько-українській війні 2014 року був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеню» (посмертно), нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно) та званням «Почесний громадянин міста Луцька» (посмертно).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:01
22 вересня 2023
21 вересня 2023
19:25