Поділитись:

На Волині «шмонають» маршрутки: які порушення знайшли (відео)

П'ятниця, 11 серпня 2023, 08:43

З 4 серпня на Волині триває перевірка автобусів і транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів. Станом на 10 серпня працівники Укртрансбезпеки перевірили понад сотню транспортних засобів.

На порушників вимог транспортного законодавства склали 18 актів, — розповів Суспільному старший інспектор відділу Укртрансбезпеки в області В’ячеслав Козлов.

Які порушення уже зафіксували

Зі слів В'ячеслава Козлова, у водіїв перевіряють документи — схему маршруту, розклад руху, наявність таблиці вартості проїзду, посвідчення відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

«Найбільш типові порушення — це схеми маршруту, розкладу руху, недоукомлектована візуальна інформація, а також порушення режиму праці та відпочинку водіями. Коли виявляються такі порушення складається відповідний акт», – додав інспектор.

За недотримання норм транспортного законодавства водіям і перевізникам передбачено штраф від 170 до 17 тисяч гривень, в залежності від порушення.

 

Як відбуваються перевірки

10 серпня працівники Укртрансбезпеки здійснили перевірку на одній із кінцевих зупинок маршруток у Луцьку.

Порушення виявили у водія маршрутки №25 – в автобусі були відсутні позначки «вхід» і «вихід».

 

«Протягом двох місяців буде прийнято рішення, яку міру відповідальності застосовувати до перевізника. В даному випадку передбачено попередження. Якщо повторно буде виявлено, то тоді штраф буде 680 гривень», – сказав інспектор.

Перевіряли в автобусах також наявність вогнегасників і аптечок. Побували інспектори і на Луцькій автостанції.

 

«У мене в салоні нічого не обірвано, покрашений. Це залежить від водіїв і підприємців. Проходимо медкомісію, тиск міряють, заходить механік і визначає техогляд автобуса – тяги, кардан, все, як має бути, аби випустити в рейс», – сказав один з водіїв міжміського транспорту Анатолій Приходько.

Зі слів старшого інспектора відділу Укртрансбезпеки В’ячеслава Козлова, перевірки пасажирських перевезень на Волині триватимуть до кінця серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів