Поділитись:

У Луцьку водій маршрутки викинув п'янючого пасажира з автобуса (відео)

Автор: Максим Косюр |
Четвер, 22 червня 2023, 13:52

У мережі з'явилось відео того, як водій маршрутки №30 на зупинці «Електротермометрія», що на Ковельській, викинув із салону одного з пасажирів, який після того не зміг підвестися і залився лежати там. 

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» звернулися за коментарем до водія, аби роз'яснити ситуацію. 

Користувачі місцевого телеграм-каналу, де з'явилось відео почали перейматися долею чоловіка, адже припустили, що у нього міг статися серцевий напад. Водій автобуса Вадим, який примусово висадив пасажира, розповів нашим журналістам, що це було вимушене рішення, адже той був у стані сильного алкогольного сп'яніння та заважав іншим людям у маршрутці. 

«Я одразу помітив, що він не у дуже тверезому стані. Сів позаду мене, біля однієї жінки, і почав залицятися до неї. Вона йому відмовляла, то я зробив зауваження і пасажир замовк, але через трохи знову почав до неї чіплятися. Інших чоловіків, аби заступитися за пасажирку, не було. Я зупинився на Ковельській, бо та жінка мала виходити, а пасажир її не випускав, ще й почав погрожувати іншим людям, то я був змушений примусово його висадити», – розповів водій.

На це у нього були усі законні підстави, адже згідно з Законом України «Про автомобільний транспорт» водій може не допустити до поїздки пасажира, який не має квитка, порушує громадський порядок у салоні автобуса, забруднює його, пасажирів або їх речі

Нагадаємо: у Луцьку в тролейбусі №15 невідомий чоловік влаштував невеликий концерт для пасажирів громадського транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів