Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 27 травня

Субота, 27 травня 2023, 21:00

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за суботу, 27 травня.

Про те, що футболіст-зрадник з Луцька Тимощук попався на підробці документів у Румунії

 

Колишній гравець ФК «Волинь» та збірної України уродженець Луцька Анатолій Тимощук зрадив Батьківщину, став агентом ФСБ і зібрався легалізуватися в Європі завдяки вигаданій бабусі.

Кореспонденти знайшли документальне підтвердження спроби колишнього капітана збірної України з футболу Анатолія Тимощука, який уже давно переїхав до росії, отримати румунський паспорт. Найганебніше в цій історії те, що Тимощук подав фальшиві документи.

 Про те, що у Луцьку поновлюють дорожню розмітку

 

У Луцьку з настанням сприятливих погодних умов розпочали роботи з поновлення дорожньої розмітки. За кілька теплих тижнів на більшості вулиць вони вже виконані.

Зазначається, що в Луцьку підрядна організація наносить дорожню розмітку у вечірній та нічний час, аби не створювати заторів та зменшити незручності для автомобілістів.

Про перший день «незламного» фестивалю їжі в Луцьку

 

У суботу, 27 травня, у Луцькому замку стартував черговий Lutsk Food Fest з тематикою «Незламність».

Понад 40 учасників (наших, волинських, а також з інших міст України) з'їхалися, щоби попри все почастувати смаколиками містян.

Організатори розповіли, що 50% коштів з кожного квитка передадуть для волонтерського штабу «Ангар».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів