Поділитись:

Футболіст-зрадник з Луцька Тимощук попався на підробці документів у Румунії (відео)

Субота, 27 травня 2023, 00:10

Колишній гравець ФК «Волинь» та збірної України уродженець Луцька Анатолій Тимощук зрадив Батьківщину, став агентом ФСБ і зібрався легалізуватися в Європі завдяки вигаданій бабусі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Кореспонденти знайшли документальне підтвердження спроби колишнього капітана збірної України з футболу Анатолія Тимощука, який уже давно переїхав до росії, отримати румунський паспорт. Найганебніше в цій історії те, що Тимощук подав фальшиві документи.

У січні 2023 року проти колись провідного футболіста збірної запровадили персональні санкції терміном на 10 років. Йому заборонено в'їзд до України, також він позбавлений усіх державних нагород, заблоковано всі його активи – фінанси, рухоме та нерухоме майно. Схоже, Тимощук почав шукати способи, як вийти з-під санкцій України. До редакції ТСН із кількох джерел потрапили документи, які свідчать про те, що колишній капітан збірної намагається отримати румунське громадянство.

«Стосовно нього є заборона в’їзду до України, то саме за румунським паспортом заборона ця не має діяти. Вона є забороною для громадянина України, але не для громадянина Румунії. В цьому є певний трюк», – запевняє колишній особистий помічник Тимощука Віталій Юрченко.

До румунської міграційної служби надійшов пакет документів – родовід Тимощука. І, згідно з цими документами, волинянин Тимощук насправді буковинець. Точніше, його нібито бабуся народилася 1929 року на території Румунії. Щоправда, в українських документах такої бабці немає, а про її існування не знають навіть родичі.

«Ну, які румуни, ви що? В нього одна бабуся живе у квартирі над батьками Толіка. До того жила в Нововолинську, тому що дід шахтар. Всі з Волині», – каже колишня дружина футболіста Надія Тимощук.

Вона додає, що жодних родичів родом із Буковини в родині Тимощуків не було. Ба більше, коли десять років тому вони шукали підстави зробити вид на проживання в Євросоюзі, він знаходив родичів у Білорусі та Польщі, про Румунію тоді не йшлося.

Не знають про румунську бабусю й багаторічні сусіди Тимощуків у Луцьку. Кажуть, що працювала на шахті у Нововолинську.

«Казали, що вони отримали ці квартири. Десь вони жили, їхні хати пішли під знос, то їм тут дали квартири. То значить, вони десь у Луцьку жили, а на неї казали, що вона шахтарка», – розповідає сусід.

Дивні події з паспортами Тимощука почали відбуватися ще раніше. Його колишній особистий помічник Віталій Юрченко згадує, що після 2014 року регулярно конфліктував із босом. Після чергового скандалу вирішив перевірити, чи має той російський паспорт. Для цього найняв ліцензованого детектива. Результати приголомшили.

«Та людина мені сказала, що проти його прізвища стоїть помітка, і ти не можеш далі зайти і подивитися наявну інформацію. Після того, як він спробував це, до нього приїхали і його змусили закінчити кар'єру», – стверджує чоловік.

Пізніше Віталій оприлюднив документи, які підтверджували співпрацю українського спортсмена з ФСБ Росії.

Тепер Тимощука тримають у клубі на посаді тренера. Навіть попри те, що у нього прострочена ліцензія. Про зв’язки із ФСБ Тимощук регулярно нагадує і колишній дружині Надії. Зараз вона живе в Німеччині і виховує дітей від Анатолія, але погрози від нього надходять регулярно.

«Він не може заспокоїтися, жити спокійно, мати сім’ю, парити мізки комусь іншому. Я не знаю, в чому його незадоволеність життям. Він мене просто переслідує», – каже колишня дружина.

Нам невідомо рішення румунської влади щодо Тимощука, але юристи нагадують, що Тимощук порушує передовсім українське законодавство.

«Поліція і прокуратура мають зацікавитися фактами підробки і порушити відповідну кримінальну справу за частиною першою статті 358 КК України «Підробка офіційного документа». Підробка документів. Обмеження волі до 5-и років», – кажуть юристи.

Сам Тимощук на запити ТСН не відповідає.

Нагадаємо: колишній футболіст збірної України Анатолій Тимощук народився і жив у Луцьку, а з 2017 року працює помічником головного тренера у пітерському «Зеніті». У березі 2022 року Тимощука довічно позбавили права на будь-яку футбольну діяльність в Україні, виключили з офіційного реєстру гравців збірних УАФ, а також забрали українську тренерську ліцензію та всі титули й медалі чемпіонату, Кубка й Суперкубка України. Крім того, 30 березня, в день народження Тимощука, Луцька міська рада позбавила його звання «Почесного громадянина міста Луцька».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 червня 2023
06 червня 2023
05 червня 2023
31 травня 2023
19 травня 2023
18 травня 2023
16 травня 2023
15 травня 2023
01 травня 2023
18 квітня 2023
04 квітня 2023