Поділитись:

У Луцьку частина шкіл на один день перейде на «дистанційку»

Середа, 25 січня 2023, 12:29

У Луцьку частина закладів середньої освіти тимчасово перейде на дистанційне навчання через відключення водопостачання.

Про це повідомив начальник департаменту освіти Луцької міськради Віталій Бондар, інформує ВСН.

Нагадаємо, що у четвер, 26 січня, з 9:00 і до завершення  робіт (орієнтовно – до 19:00) буде відсутнє водопостачання у правобережній частині Луцька (центральна частина міста, Завокзальний район, 33-й, 40-й, 55-й мікрорайони, р-н Теремно).

Через це переважна частина закладів середньої освіти буде проводити навчання за дистанційною формою.

За словами Бондаря, педагогічна рада кожної школи за потреби може приймати рішення про зміну режиму закладу, зокрема, перехід на дистанційну форму навчання.

«Про своє рішення школи повідомляють департамент, аби ми були в курсі. А ситуація з відсутністю води надзвичайно важлива, бо це не лише питна вода, а й зупинка роботи санвузлів та харчоблоку. Тобто без світла не така ситуація критична, як без води. Загалом більшій школі у цій ситуації складніше справитися, ніж меншій, де можна зробити певний запас води на день. Наразі складно сказати, яка саме кількість шкіл буде працювати дистанційно, бо ще не усі відзвітувалися, але більші школи перейдуть на дистанційну форму навчання на один день», – зазначає Віталій Бондар.

Своєю чергою інформації стосовно дитячих садочків поки немає. 

«Ці заклади мають меншу кількість дітей, і теж мають змогу запастися водою. У них є питні баки, тобто зупиняти їх роботу нагальної потреби немає. Але за необхідності будемо повідомляти батьків про таку необхідність, можливо про скорочений робочий день закладу. Бо батькам теж потрібно йти назустріч», – зазначив начальник департаменту.

Нагадаємо: З’явилися перші результати розслідування масового отруєння в луцькому ліцеї №22. З'ясувалося, що причиною поганого самопочуття дітей стала ротавірусна інфекція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 лютого 2023
02 лютого 2023
13:25
01 лютого 2023
19:25