Поділитись:

Генератори для луцьких багатоповерхівок: місто відшкодує 50% вартості

Середа, 30 листопада 2022, 17:00

Мешканцям багатоквартирних будинків місто пропонує відшкодувати до 50% вартості встановленого генератора, але не більше 40 тисяч гривень. 

Відповідне рішення прийняли під час 37-ї сесії Луцької міської ради.

За задумом, це має працювати так: голова ОСББ чи управитель збирає загальні збори і розповідає про цю програму. Потім кожен під'їзд вирішує, чи потрібен їм генератор. Тоді вже мешканці багатоквартирних будинків самі шукають той генератор, потужності якого буде для них достатньо, думають, де і як його встановити, купують його, а потім а потім подають документи на відшкодування частки. Місто розглядає пропозицію, і приймає рішення, чи буде співфінансувати цю купівлю, а чи ні.

Ініціатором програми був депутат Луцької міської ради Роман Бондарук.

Голова фракції «Громадянський Рух «СВІДОМІ» Луцької міської ради Тарас Шкітер, який раніше ініціював прийняття такої програми, зауважив, що наразі це дуже правильне рішення. За його словами, кожен багатоквартирний будинок матиме змогу отримати часткову компенсацію за придбаний електрогенератор для своїх потреб відповідно до програми. 

«Приємно, що Роман Анатолійович долучився до цієї ініціативи і розробив це положення. Сьогодні кожен мешканець ставить перед собою питання – як пережити цю зиму в теплі та з гарантією отримання електроенергії кожної доби хоча б частково. Наша команда ініціювала прийняття цього рішення і безумовно ми його будемо підтримувати. Але на цьому ми не маємо зупинятися ми маємо продовжувати рухатися далі і не забувати про підтримку місцевого бізнесу, а також мешканців приватного сектору.», – наголосив депутат.

Тарас ШкітерТарас Шкітер
 

Окрім того, Тарас Шкітер запропонував збільшити відшкодування до 60 тисяч гривень.

Нагадаємо: у міськраді пояснили, чому у Луцьку не відновлять роботу колонок для забору води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 лютого 2023
17:31
13:12
09:00