Поділитись:

У Луцьку збираються покращувати стан річок та розвивати зони відпочинку (фото)

Неділя, 02 жовтня 2022, 12:56

Луцька депутатка від Громадянського Руху «СВІДОМІ», директорка рекреаційного комплексу CITY PARK Христина Синюк вважає, що у міських річок великий потенціал, і що після перемоги на їх берегах можна буде облаштувати чудові зони відпочинку.

Про це вона написала у своєму фейсбуці після відвідин транскордонного пікніка у рамках реалізації міжнародного проєкту «Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька»

«СІТY PARK – це єдине місце де станом на сьогодні в Луцьку відбулась реконструкція природного середовища та створено сучасну територію для відпочинку, оздоровлення та натхнення, де розчищено та не змінено русло річки Сапалаївка. Цим можна безумовно пишатись, проте відвідавши на цих вихідних пікнік, вкотре переконуюсь, що наше місто має величезний потенціал і водночас початий шмат роботи, щоб всі річки та прибережні зони покращити, зберігши їх природні особливості», – пише вона. 

За словами Христини Синюк, річка Стир починає оживати завдяки розчищенню та створенню причалів, запуску сплавів на байдарках тощо. Річка Сапалаївка має шанс ожити не лише в частині «Сіті парку», а й далі: від парку 900-річчя – до дитячої залізниці.

«Про такі річки як Жидувка, Омеляник взагалі мало хто знає, але вони є і облаштувати на їх берегах привабливі місця відпочинку та оздоровлення також потрібно. Проекти вже є, певні напрацювання готові, залишається тільки виграти війну, закінчити з документацією по залізниці і почати на повну силу покращувати наше місто», – підсумувала вона. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07:30
08 грудня 2022
07 грудня 2022
12:55