Поділитись:

Україна та Польща спростять проходження вантажу на кордоні, – Мініфраструктури (відео)

Середа, 11 травня 2022, 18:33

Україна та Польща домовились про покращення логістичних можливостей на кордоні, що дозволить пришвидшити надходження гуманітарних та інших вантажів до України.

Про це у середу, 11 травня, повідомило Міністерство інфраструктури України за підсумками переговорів очільника Мініфраструктури Олександра Кубракова з міністром інфраструктури та розвитку Польщі Анджеєм Адамчиком, які відбулися на українсько-польському кордоні, інформує ТСН.

За словами Кубракова, обом країнам вкрай необхідно позбутися зайвої бюрократії та інших інфраструктурних перепон, які знижують швидкість та якість логістики.

«В умовах блокади українських портів Польща стала стратегічно важливим партнером України в питанні експорту української агропромислової продукції та перевезення необхідної військової та гуманітарної допомоги з-за кордон», – зазначив він.

Міністр зауважив, що між сторонами вже досягнуто ряд важливих рішень. Зокрема, обидві країни домовились про створення спільного підприємства для активізації залізничних перевезень, також суттєво спрощені правила автомобільних перевезень та напрацьовані рішення щодо транспортування в Україну палива.

«Продовжуємо також спільно працювати над посиленням транспортної ізоляції росії та Білорусі. У нас є спільне розуміння того, що таким чином рф втратить фінансові ресурси для продовження війни», – додав Кубраков.

Також у Мінінфраструктури нагадали, що на початку травня міністерства України та Польщі досягли домовленості щодо скасування дозволів для усіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення палива. Також досягнуто згоди щодо збільшення об’ємів залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 червня 2023
02 червня 2023
01 червня 2023
31 травня 2023
29 травня 2023
28 травня 2023
26 травня 2023
25 травня 2023
24 травня 2023
22 травня 2023
21 травня 2023