Поділитись:

росія готує на 9 травня «парад» у Маріуполі

Середа, 04 травня 2022, 12:25
росія готує на 9 травня «парад» у Маріуполі

Російські окупанти готують в Маріуполі «парад» на 9 травня. Через це в місті проводиться термінове прибирання центральних вулиць від завалів, тіл вбитих та нерозірваних російських боєприпасів.

У зруйнований Маріуполь прибув перший заступник глави адміністрації президента росії, відповідальний за питання внутрішньої політики рф, сергій кирієнко. Відомо, що віднедавна саме він став новим кремлівським куратором питань щодо ОРДЛО, – повідомили в головному управлінні розвідки Міноборони. 

Основне завдання путінського чиновника – підготовка «урочистих заходів» 9 травня. Відомо, що рашисти відмовляються від проведення «свята» в окупованому Донецьку, зокрема імітації «військового параду». Наразі в ОРДЛО не проводиться підготовчих робіт з цих питань.

Тож Маріуполь, за планами рашистів, має стати центром «урочистостей». З цією метою в місті проводиться термінове прибирання центральних вулиць від завалів, тіл вбитих та нерозірваних російських боєприпасів.

Триває широкомасштабна пропагандистська кампанія, в ході якої росіянам демонструватимуться сюжети про «радість» місцевих жителів від зустрічі з окупантами. Для підготовки відповідних матеріалів Маріуполь відвідував рашистський пропагандист володимир соловйов та очільник окупаційної адміністрації Донецька денис пушилін. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів