У Луцьку в режимі 24/7 працює «психологічний штаб»

фото ілюстративне
У Луцькій громаді працює «психологічний штаб», який надає психологічну допомогу всім, хто її потребує.
Про це розповів голова фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Луцької міської ради Тарас Шкітер.
«Друзі, сьогодні 7 березня, повномасштабна війна триває уже 12-й день… Це дуже важко для всіх. Багато людей потребує психологічної допомоги. Саме для цього у нашій Луцькій громаді працює «психологічний штаб».
Якщо вам, вашим рідним чи близьким, людям, які переїхали до нашої громади, тікаючи від війни, яку розпочала росія, треба така допомога – звертайтеся цілодобово і безкоштовно на «гарячу лінію» за номером телефону: 0 800 400 332», – зазначив Тарас Шкітер.
Фахові психологи надають консультації в режимі 24/7. Вони допоможуть зупинити паніку, подолати страх, вгамувати емоції, сконцентруватися та самоорганізуватися, нададуть іншу корисну інформацію.
«Психологічний штаб» працює за адресою: пр-т Соборності, 18 (РАЦС, 1 поверх) приміщення «Центру медіації та корекції сімейних взаємовідносин».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Близько 10-ти автобусів виїхало з «Азовсталі» з українськими військовими (ОНОВЛЕНО)
«Ухилився в розкол»: УПЦ «МП» помстилася луцькому священнику (відео)
Сльози мужніх: Луцьк на колінах проводжав молодого Героя (фото, відео)
У Луцьку хочуть збудувати нові багатоповерхівки: де саме (відео)
Помер відомий луцький хірург Олександр Федорчук